Kiduga Amerikan Servis Altlığı Tale

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

SERVİS ALTLIĞI TALE

  • Servis altlığı Tale çocukların öz bakım becerilerini geliştirmeye yardımcı bir üründür.
  • Montessori birikimi kullanarak tasarlanmıştır.
  • Okul öncesi dönemdeki çocukların sofra düzenini öğrenmesini ve alışkanlıklar kazanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Servis altlığı yapımında kullanılan 2 tür malzeme bulunmaktadır. Bunlar %100 pamuklu kumaş ve keçedir.
  • Servis altlığı ürün grubumuz okul öncesi dönem için tasarlanmış ve üretilmiştir. Evde ve anaokullarında kullanılması çok önemlidir. Sofra düzenini kazanması için harika bir ürün.
  • Montessori bilgi hazinesinden faydalanarak üretilen servis altlıkları çocuklarınız çok sevecek ve kullanmayı alışkanlık haline getireceklerdir.
  • Boyut bilgileri çocuklarınıza uygun olarak tasarlanmıştır; 24 x 32 cm.
  • Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece – Düşük program)

ÇOCUK AMERİKAN SERVİS ALTLIĞI ÖZELLİKLERİ

Servis Altlığı ürün çeşitlerimiz Montessori bilgi hazinesinden ilham alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Okul öncesi dönemdeki çocuklar için hazırlanan Servis altlığı Tale, küçük çocuklara hiçbir şey demeden veya herhangi bir talimat vermeden masa düzenlerini ayarlamalarına ve öğrenmelerine yardımcı olmaktadır. Çocuklarınız bu servis altlığı grubu sayesinde öz bakım becerilerini geliştirecek ve birey olma yolunda iyi adımlar atmış olacaklardır. Çocuklarınız bu ürün grubu sayesinde masa kurmayı bir alışkanlık haline getireceklerdir ve üründe bulunan yer işareti sayesinde eşyaları nereye koyacaklarını bileceklerdir. Ek olarak, okul öncesi dönemdeki çocuklar mutfak eşyalarını kendi alanlarına yerleştirme konusunda bilinçli olacakları için, herhangi bir yemek dökülmesi veya leke durumu önlenmiş olacaktır. Kiduga servis altlıkları, sofra düzeninin nasıl olması gerektiğini çocuklarınızın kendileri öğrenmesi ve sofra düzenini alışkanlık haline getirebilmesi için harika bir ürün grubudur. Çocuklarınızla yaşayabileceğiniz büyük sıkıntılardan birisi onlara bazı durumlar için alışkanlık kazandırmanın zor olmasıdır. Bu kazandırılması gereken alışkanlıklardan biri de sofra düzeni (çatal bıçak düzeni) olacaktır. Okul öncesi dönemde kazanılan bazı alışkanlıklar çocukların ileriki dönemlerinde onlara yardımcı olacaktır. Okul öncesi dönemdeki çocuklar için evde ve anaokulunda kullanılması için üretilen mükemmel bir ürün grubudur.

Kiduga okul öncesi dönemdeki çocuklarınızı Montessori bilgi hazinesi ışığında eğitmeye yönelik ürünler tasarlayan ve sağlıklı koşullarda üretim yapan bir firmadır. Kiduga’yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerin başında hem sağlıklı hem eğitici ürünler tasarlamak ve sağlıklı koşullarda üretmek gelmektedir. Tasarlanan Montessori oyuncak ürünlerimiz en sağlıklı malzemeler seçilerek uygun koşullarda üretilmektedir. Tüm ürün çeşitlerimiz zararlı hiçbir fabrikasyon işlemi görmemiştir. Servis altlığı Tale %100 pamuklu kumaşlardan ve antialerjik keçelerden üretilmiştir. Çocukların sağlığını kötü yönde etkileyebilecek hiçbir kanserojen maddeler kullanılmamıştır.

montessori servis altlığıservis altlığımontessori amerikan servis