Kiduga Amerikan Servis Altlığı Trigon

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

SERVİS ALTLIĞI TRİGON

  • Montessori bilgi birikimi kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.
  • Servis altlığı Trigon çocukların öz bakım becerilerini geliştirmeye yardımcı bir üründür.
  • Çocuklarınızın sofra düzeninde alışkanlıklar kazanmasını ve basit bir şekilde öğrenmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Servis altlığı yapımında kullanılan materyaller pamuklu kumaş ve keçedir.
  • Bu ürün grubu özellikle okul öncesi dönemdeki çocuklar için tasarlanmıştır. Evde ve anaokullarında kullanılması ve çocuklarınızın sofra düzenini kazanması için harika bir ürün.
  • Montessori pedagojisinden faydalanarak üretilen servis altlıkları çocuklarınız çok sevecek.
  • Boyut bilgileri, 24 x 32 cm
  • Düşük sıcaklıkta yıkamayı öneriyoruz. (30 derece)

ÇOCUK AMERİKAN SERVİS ALTLIĞI ÖZELLİKLERİ

Servis Altlığı ürün çeşitlerimiz Montessori bilgi birikiminden ilham alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Okul öncesi dönemdeki çocuklar için hazırlanan bu Servis altlığı Trigon, küçük çocuklara hiçbir uyarı veya talimat vermeden masa düzenlerini ayarlamalarına bağımsız olarak yardımcı olmaktadır. Çocuklarınız bu servis altlığı sayesinde öz bakım becerilerini geliştirecek ve birey olma yolunda sağlam adımlar atmış olacaklardır. Çocuklarınız bu ürün grubu sayesinde masa kurmayı çok sevecekler ve yer işareti sayesinde eşyaları nereye koyacaklarını bileceklerdir. Aynı zamanda, çocuklar mutfak eşyalarını kendi alanlarına yerleştirme konusunda bilinçli olacakları için, herhangi bir dökülme ve leke durumunun önüne geçmiş olacaklardır. Sofra düzenin nasıl olması gerektiğini çocuklarınızın kendileri keşfetmesi ve bunu alışkanlık haline getirebilmesi için mükemmel bir ürün grubudur. Çocuklarınızla yaşayabileceğiniz ana sıkıntılardan birisi onlara bazı şeylerde alışkanlık kazandırmak olacaktır. Okul öncesi dönemde kazanılan alışkanlıklar çocuklarınızın ileriki yaşlarında onlara yardımcı olacaktır. Okul öncesi dönemdeki çocuklar için evde ve anaokulunda kullanılması için mükemmel bir ürün.

Kiduga okul öncesi dönemdeki çocuklarınızı Montessori pedagojisi ışığında eğitmeye yönelik ürünler tasarlayan ve üreten bir firmadır. Kiduga’yı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerin başında hem sağlıklı hem de eğitici ürünler tasarlamak ve sağlıklı koşullarda üretmek gelmektedir. Tasarlanan Montessori ürünlerimiz sağlıklı malzemeler seçilerek üretilmektedir. Tüm ürün çeşitlerimiz zararlı hiçbir fabrikasyon sürecinden geçmemiştir. Ürünün organik yapısını bozabilecek fabrikasyon süreçlerine girmemiştir. Servis altlığı Trigon %100 pamuklu kumaştan ve antialerjik keçeden üretilmiştir. Çocuklarınızın sağlığını kötü etkileyebilecek hiçbir kanserojen maddeler kullanılmamıştır.

montessori servis altlığıservis altlığımontessori amerikan servis