Kiduga Amigurumi Kiraz

19.00 TL

18.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Amigurumi Kiraz

Waldorf örgü meyve ve sebze setleri günümüzde çocuklar ve ebeveynlerin en sevdiği oyuncaklar arasındadır. Örgü Waldorf oyuncakları güzel renkleri, yumuşak ama farklı dokusu sayesinde çocuklarınızın kısa sürede ilgisini çekecektir. Çevre dostu olan oyuncaklar çocuklarınızın meyveleri ve sebzeleri tanımasını sağlar.

%100 organik olması ile dünya çapında bilinen Schachenmayr Catania ile örülmüştür.

Waldorf oyuncaklarının faydaları:

-Çocukları konuşmaya teşvik eder. Çocuklar bu ürünlerin isimlerini öğrenmeye çalışacaktır ve bunları kendileri adlandıracaklardır. İleriki yaşlarda çocuklarınız bu ürünlerle ilgili hikayeler ve oyunlar kuracaktır.

-Sıralama becerilerini geliştirecektir. Yeni yürümeye başlayan çocuklarınız hangisinin meyve hangisinin sebze olduğunu öğreneceklerdir. Şekil ve büyüklüklerine göre her birini kategorize edeceklerdir.

-Renkleri öğrenmesini sağlayacaktır. Meyve ve sebzeler canlı renklere sahip olduğundan dolayıçocuklarınızın kısa sürede ilgisini çekecek ve renkleri öğrenmesini sağlayacaktır.

-Saymaya teşvik eder. Çocuğunuzun matematik becerilerinin gelişmesini sağlayacaktır. Okul öncesi dönemde çocuklarınızın 10’a kadar sayma işlemini eğlenceli oyunlarla kısa bir sürede yaptığını göreceksiniz. 

-Bebeğiniz duş zamanında bu oyuncaklarla çok eğlenecektir. %100 organik yapısı sayesinde iç rahatlığıyla çocuklarınıza bu oyuncağı verebilirsiniz.

 

Kullanılan malzemeler: %100 organik ip (Schachenmayr Catania) ve anti alerjik elyaf ile doldurulmuştur.

Önerilen yaş: 0-5 yaş

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece)

 

Amigurumi Oyuncakamigurumi kirazWaldorf oyuncaklarıwaldorf örgü meyve