Kiduga Amigurumi Meyve Seti 5'li

112.00 TL

97.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Amigurumi Meyve Seti 5'li

Amigurumi meyve seti her yaş çocuk ve bebekleriniz için eğlenceli olacak. Tamamen organik malzemelerden özenle hazırlanan bu ürünler çocuğunuzun bilişsel ve ince motor becerilerinin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır.

Meyveler ve sebzeler çocuklarınızın avucunun içine sığdığından, çocuklarınız bu oyuncaklarla çok rahat oynayabilecektir ve bu sayede ince motor becerileri gelişecektir. Çocuklarınız bu set ile oynadıkça, parmak kaslarının geliştiğini göreceksiniz.

Bu ürünü yapmamızın amacı kanserojen maddelerden yapılmış plastik meyve sebzeler ile çocuklarınızın oyun oynamasını önlemektir. Bu ürünleri oluştururken organik ve antialerjik olmasının yanında güvenli ve sağlam olmasını da test ettik. Özellikle bebeklerin her şeyi ağzına sokma isteği ve dişlerini kaşıma isteklerini de bu ürünlerle karşılayacaktır.

Ürünlerin boyutundan dolayı çocuklarınız çok rahat bir şekilde yanlarında taşıyabilir. Bu ürünle çocuklarınızın dış dünyaya ilgisi artacaktır. Çocuklarınız meyve ve sebzelerin ne olduğunu öğrenecek ve onları seslendirmeye çalışacaktır. Çocuğunuz amigurumi meyve ve sebze setleri ile vakit geçirdikçe, onların meyve ve sebze yeme isteğinin arttığını görebilirsiniz.

Bu set ile çocuklarınızın dokuları öğrenmesi daha da hızlanacaktır. Bebeğinizin duş yaparken bir numaralı arkadaşları olacaktır. Ebeveynler çocuklarına bol miktarda oyuncak alırlar fakat özel oyuncaklar almaları çok önemlidir. Çocuklarınız bu oyuncakları çok sevecek.

5’li meyve seti içeriği:

Limon

Elma

Muz

Portakal

Çilek

Kullanılan malzemeler: %100 organik ip (Schachenmayr Catania) ve antialerjik elyaf ile doldurulmuştur.

Önerilen yaş: 0-5 yaş

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece)

 

 

Amigurumi Meyve Seti 5'liAmigurumi Meyve Setiorganik oyuncak