Kiduga Arı Alba Organik Amigurumi Oyuncak

135.00 TL

109.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Arı Alba

Bebeklerin en sevdiği arkadaşlarından biri uyku arkadaşlarıdır. Her bebek uyku arkadaşlarını yanlarından ayırmak istemez. Bu yüzden uyku arkadaşının kalitesi ve bebeğiniz için zararsız olması çok önemlidir. Kiduga’nın uyku arkadaşları bebeğinizin sağlığı ilk planda tutularak üretilmiştir. Piyasadaki diğer uyku arkadaşlarından ayrılan en önemli 2 özelliği şunlardır; %100 organik ip olarak bilinen (Schachenmayr Catania) ipleriyle örülmüştür ve bebeklerinizin sağlığını riske atabilecek oyuncaktan çıkabilecek (takma göz) gibi materyaller kullanılmamıştır.

Uyku arkadaşları serisi, bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek ve güvenle oynayabileceği malzemeler seçilerek üretilmiştir. Ürünlerin hepsi el yapımıdır. Ana amacımız ürünün organik yapısını bozabilecek fabrikasyon süreçlerine sokmamaktır. Hiçbir kimyasal prosedüre maruz kalmadan üretilen bu uyku arkadaşlarını çocuğunuza gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Kiduga ailesinin Uyku Arkadaşları serisini çocuklarınız çok sevecek. Her biri özel tasarımlarla oluşturulan bu seriyi çocuklarınızın değişilmez oyuncaklarından biri olacağına emin olabilirsiniz.

Kullanılan malzemeler: %100 organik ip(Schachenmayr Catania) ve Antialerjik Elyaf

Boyut: 22 cm

Önerilen yaş: 0+

Yıkama talimatları: Düşük sıcaklıkta yıkama önerilir. (30 derece)

uyku arkadaşlarıorganik oyuncakarı