Kiduga Aslan Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Aslan Çocuk Maskesi

· Çocuğunuz için eşsiz bir oyuncak arıyorsanız Aslan Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz.

· Keçeden el yapımı olarak imal edilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Sağlık koşullarına tamamen uygun malzeme kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klipsler ile kafa yapısına uygun şekilde tutunurlar.

· Hiçbir kimyasal bileşen bulunmamaktadır.

Çocuğunuzun Seveceği Maske

Maske çeşitleri arasında sevimli tasarımı ile öne çıkan Aslan Çocuk Maskesi çocuğunuza yaratıcı drama alanında etkili bir imkân sunduğu gibi aynı zamanda da hayvan sevgisinin pekişmesine yardımcı olmaktadır. Son derece etkili bir çocuk eğitimi olan yaratıcı drama, çocuğunuzun farklı roller yapmasını olanaklı kılarak, girdiği roller ile oynamasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede kendisini ifade etme yeteneği geliştiği gibi aynı zamanda da ince ve kalın motor becerilerini etkili bir şekilde geliştirmektedir.

Çocuğunuzun yanlış yapma korkusu olmadan oynamasına izin veren drama etkinlikleri, ayrıca belirli bir senaryo bağlı kalınmadığı için kendi duyularını ve düşüncelerini rahatlıkla ifade etmesini sağlamaktadır. Bu sayede yanlış yapsa bile kendi yanlışlarını fark ederek deneme cesareti kazanarak, bu durumların üstesinden gelir ve yaşamı tekrar anlamlandırarak kendisi için en uygun olan ortamı bulur.

Sosyal ilişkiler konusunda da drama etkinliklerinin yani başka canlıları ya da nesneleri canlandırmanın büyük katkısı bulunmaktadır. Bu sayede çocuğunuz yeni arkadaşlıklar edinirken zorlanmayacak ve kendisini daha rahat bir şekilde ifade edebilecektir. Bu sevimli maske sayesinde diğer çocukların da ilgisini çekeceği için onlar ile etkileşimi çok daha kolay bir hal alacaktır.

Sağlık koşulları için tamamen uygun şekilde hazırlandığı için çocuğunuz için hiçbir zararlı bileşen içermez. Özellikle bu nokta, çocuğunuzun sağlığı için oldukça önemlidir çünkü her ne kadar oyun oynamak çocukların gelişimleri için yararlı ve gerekli olsa da sağlıkları için zararlı bileşenler için oyuncaklar büyük sorunlara yol açabilmektedirler. Kimyasal içermediği ve çocuğunuza zarar verecek parçaları bulunmadığından ötürü bu özel maskeyi her zaman rahatlıkla, dilediği her yerde kullanabilecektir. Rahatça takıp çıkarmayı sağlayan yapısı sayesinde de oyununu sonlandırmak istediğinde maskesini yüzünden kolayca yardım almadan çıkarabilecektir.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Aslan Maskesihayvan maskeleriMaskelerel yapımıçocuk maskesi