Kiduga Ayı Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Ayı Çocuk Maskesi

· Hayvan sevgisinin ve yaratıcılığın bir arada bulunduğu Ayı Çocuk Maskesi ile çocuğunuzun harika vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

· Keçeden el yapımı yöntemler ile üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de imal edilmiştir.

· Sağlık için tamamen uygun malzemeler kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde rahatlıkla kullanıma uygundur.

· Hiçbir kimyasal taşımamaktadır.

Çocuk Olmanın En Güzel Hali

Çocukların etkin bir şekilde gelişim göstermeleri için oyun oynamalarının büyük önemi bulunmaktadır. Oyun oynayarak çocuklar gelişir ve yeni beceriler kazanırlar. Ancak onların yapılarına ve sağlıklarına uygun oyuncaklar bulmak oldukça zordur. Bu durumda ise maske çeşitleri arasında öne çıkan Ayı Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz.

Sevimli bir ayı görünümüne girmesini sağlayan bu özel maske özellikle okul öncesi çocuk eğitimi için çok önemli olan yaratıcı drama için son derece uygundur. Çocuklar, drama yani rol yapma oyunları sayesinde gelişimleri için muazzam katkıda bulunurlar. Rol yapma oyunları ile birlikte normal yaşamda ifade edemediklerini dile getirir, yeni beceriler kazanır, kendisini başka canlıların yerine koyar. Tüm bunları ise kendisi düşünerek, planlayarak, ifade ederek ve keşfederek bulmaktadır. Bu bakımdan dünya ve canlılar hakkında bilgisi geliştirirken büyük bir keyif alarak rol yapma oyunu oynar.

Drama otomatik şekilde çocuğun hayal gücünü geliştirir ve pek çok bilgiyi keşfederek ulaşmasını sağlar. Bu türden bilgiler ise çocukta bir daha kolayca unutmayacağı şekilde pekiştiği için böylesi bir durum çocuklar için çok faydalı olmaktadır.

Etkili bir drama yapmak için ise maske çeşitleri büyük bir yardım sunmaktadırlar. Çocukların düş gücünü, imgelem yetilerini geliştiren bu özel maske, sağlık koşulları için tamamen uygun malzemeden yapıldığı ve hiçbir kimyasal barındırmadığı için de çocuğunuzun rahatlıkla kullanacağı yapıya sahiptir. Farklı oyunlar oynayabileceği ve hayvan sevgisi kazanabileceği maske, aynı zamanda empati yeteneğinin de gelişimine büyük katkı sunacaktır. Hayatı bir anlamda yeniden canlandıracağı bu özel maskeyi doğum günü gibi özel günlerde daha eğlenceli ortamlar yaratmak için de kullanabileceği gibi kendi hayal gücüyle pek çok rol yapma imkânı verecektir.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Ayı MaskesiMaskelerel yapımı