Kiduga Bebek Hafıza Kartı 16'lı

75.00 TL

55.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

BEBEK HAFIZA KARTI 16’LI

  • Çocukların bilişsel becerilerini arttırmak için tasarlanmıştır
  • Çocukların hafıza becerilerini arttırmak açısından önemli bir ürün serisidir.
  • Çocuklarda ve bebeklerde odaklanmayı arttırır. Dikkat eksikliğini azaltır.
  • Bebek hafıza kartı 16’lı ile bebeklerinizin hafıza becerileri geliştirir. Hem de eğlenerek zaman geçireceğiniz oyunlar ortaya çıkacaktır.
  • Kartların hepsi kumaşları gözükmeyecek halde kapalı halde koyulur. Çocuklar ve ebeveynler sırasıyla parçaları çevirir, parçalar eşleşirse kartlar açık kalır. Eğer eşleşmezse parçalar geri çevrilir. En çok parça eşleştiren oyunu kazanır. Bebeklerinizle iyi bir aile etkinliği için güzel bir üründür.
  • Kullanılan malzemeler, keçe ve tasarımlı pamuklu kumaşlardır. Çocuğunuzun sağlığına negatif etki edebilecek herhangi bir madde ürün içeriğinde kullanılmamıştır.
  • Boyut bilgileri, 6x6 cm (3x3 inç), 12 adettir.

MONTESSORİ OYUNCAKLARI ÖZELLİKLERİ

Montessori oyuncakları, çocukların bireysel becerilerini ve çocukların ilgi alanlarına uygun olarak hazırlanan ve her çocuğun farklı öğrenme hızlarına ve tekniklerine sahip olduğunu düşünen, dünyanın en ünlü okul öncesi eğitim bilimidir. İsmini ise yöntemin kurucusu olan İtalya'nın ilk kadın doktoru sayılan, Pedagog Maria Montessori'den almaktadır. Montessori eğitiminin kurucusu  Maria Montessori bugün okul öncesi eğitim sistemimizi oluşturan en önemli insanların başında gelmektedir. Kullandığı eğitim metotları ve düşünceleri ile 20. Yüzyılın en önemli bilim kadınlarından biri olarak belirtilmektedir. Bebek hafıza kartı 16’lı ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz, bu eğlenceli zamanlarda çocuklarınızın gelişimi açısından büyük bir öneme sahiptir. Çünkü, çocuklar için en iyi öğrenme yöntemlerinden biri eğlenerek öğrenmek olan yöntemdir. Montessori pedagojisine göre yapacağınız bu aktiviteler bebeklerinizin gelişimine önemli ölçüde destek olacaktır. Ailesi ile kaliteli bir okul öncesi dönem yaşayan çocuklar ileriki süreçlerde de başarılı olacaklarını düşünmekteyiz.  Çocukların odaklanmasını ve dikkatini güçlendiren bu kartlar ile çocuklarınızın hafıza becerilerinde gelişim olduğunu göreceksiniz. Çocuklarda hafıza becerilerinin gelişimi ile zihinsel aktiviteleri de güç kazanmış olacaklardır. Kiduga oyuncaklarını diğer oyuncaklardan ayıran en büyük farklılıklardan biri çocuklarınızın sağlığı düşünülerek yapılmış olmasıdır. Ürünümüzde kullanılan malzemeler olan keçe ve pamuklu kumaştır. Ürünlerimizdeki kumaş seçimi çocuklarınızın ilgilisini çekmek üzere tasarlanmıştır. Ürünlerde kanserojen hiçbir madde kullanılmamaktadır. Bebek hafıza kartı 16’lı gibi birçok çeşidi websitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Erken yaş dönemi oyuncakları arasında büyük bir üne sahip olan Kiduga oyuncakları çocuklarınızın ya da bebeklerinizin zihinsel gelişimini geliştirmek için her zaman ailelerin yanında olacaktır.

Bebek Hafıza Kartı 16'lıMontessori oyuncakları