Kiduga Deniz Anası Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Deniz Anası Çocuk Maskesi

· Çocuğunuzun en eğlenceli halini görmek için Deniz Anası Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz!

· Keçe kullanılarak el yapımı olarak üretilmiştir.

· Kiduga tarafından üretimi Türkiye’de yapılmıştır.

· Sağlık koşulları için tamamen uygundur.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde tutunmaktadır.

· Hiçbir kimyasal barındırmaz.

Harika Rol Yapma İmkânı

Çocuğunuzun bilişsel ve gelişimi için çok faydalı olan oyunların arasında rol yapma yani drama gelmektedir. Oyunlar, çocuk eğitimi için çok önemli olmalarına rağmen drama her açıdan çocuğunuzun gelişimi açısından daha da büyük etkilere sahip bulunmaktadır. Hayali ve gerçek yaşantılar arasında bağlantı kurmasını sağlayan drama, taklit becerisinin gelişmesini sağladığı gibi aynı zamanda öğrenerek, paylaşarak ve keşfederek çocuğunuzun aradıklarını bilmesine yardımcı olmaktadır. Rol yapma sayesinde kendisi ve başkaları arasındaki bilinci arttırarak, çocuğunuzun hayal gücünün artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda duyularını, düş gücünü, imgelem yetisini de kazanmasına yardımcı olan drama, temel olarak harika bir gelişim sürecidir.

Bu süreç içinde çocuğunuz farklı canlı ya da nesnelerin kılığına girerek onların gözünden dünyaya bakar ve aynı zamanda da kendisini iyi şekilde ifade etmesini sağlayarak, yanlış yapsa bile bunu çabucak düzeltme imkânı bulur. Çoğu durumda cesaret bulamadığı anlar için etkili bir destek göstererek kendisini daha rahat ifade ederek, kendisine güven duymaya başlar. Rol oyununda her yaptığı hatanın nelere yol açtığını da öğrenerek, bu hatalarından ders çıkarmayı başarabilmektedir.

Kendi yaşıtları için de daha rahat iletişim kurmasını sağlayan rol yapma oyunları, her fırsatta yeni arkadaşlar kazanmasına yardımcı olmaktadır. Drama etkinlikleri için görüntüsü ile maske çeşitleri arasında öne çıkan Deniz Anası Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir oyuncak verebilirsiniz.

Tamamen sağlık koşulları için uygun olan yapısı nedeniyle çocuğunuzun çok uzun süreler kullanmasına imkân verir. Hiçbir kimyasal barındırmadığından ötürü çocuğunuzun sağlığı için zararlı değildir. Bunun yanında pratik şekilde kullanıldığından ötürü çocuğunuzun istediği her yerde rahatlıkla kullanmasına olanak tanır. Hayvan sevgisi de kazanmasına yardımcı olan bu maske, çocuğunuzun her zaman en iyi oyuncaklarından olacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Deniz Anası MaskesiMaskelerel yapımıhayvan maskeleriçocuk maskeleri