Kiduga Eğitici Oyuncak Küp Blu

90.00 TL

75.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

EĞİTİCİ OYUNCAK KÜP BLU

  • Montessori bilgi birikiminden yararlanılarak hazırlanan küp serimiz, çocuklarınızın duyusal ve ince motor becerilerini arttırmak için hazırlanmıştır.
  • Eğitici oyuncak çeşitlerimiz okul öncesi dönemdeki çocuklarınız için mükemmel bir seçim olacaktır. Bebekleriniz veya çocuklarınız ürünlerin güzel tasarımları sayesinde kısa sürede en sevdiği oyuncaklardan biri olacaktır.
  • Eğitici oyuncak küp serisinin üzerinde bulunan renkli ve farklı kumaş türü bulunduran çiçek sayesinde çocuklarınızın ilk bakışta ilgi çekmesini sağlayacak bir oyuncaktır.
  • Oyuncağın üzerinde yer alan oyunlar ve farklı dokular sayesinde çocuklarınızın duyusal ve ince motor becerileri gelişmeye başlayacaktır. Okul öncesi dönemde çok büyük öneme sahip olan duyusal ve ince motor becerilerinin gelişimi bu tarz oyuncaklarla daha da hızlanacaktır.
  • Kullanılan malzemeler; kumaş çeşitleri, düğme, kurdele ve alerjik olmayan sünger ile doldurulmuştur.
  • Ürünün boyut bilgileri, bir kenarı 10 cm olan küptür. Dünya çapında bebekler için en çok önerilen oyuncak boyutları bu şekildedir.

EĞİTİCİ OYUNCAK SEÇİMLERİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Eğitici oyuncak ve materyallerinin temeli 19. Yüzyıla kadar dayanmaktadır. Bu materyaller sayesinde okul öncesi dönemdeki çocuklarınızın bilişsel yetenekleri iyi bir hızda gelişmektedir. Okul öncesi dönemdeki çocuklar için beyin gelişimi çok önemli bir yere sahiptir. Bilişsel yetenekler bu yaş aralığında belirgin bir şekilde artabilmektedir. Eğitici oyuncak küp blu sayesinde çocuklarınızda kısa sürede önemli bir değişim fark edeceksiniz. Montessori ve Waldorf eğitim sistemi sadece çocukların gelişimi üzerine odaklanmış bir düşünce sistemidir. Bu yüzden oyuncakların çoğu piyasada satılan Çin oyuncaklarına göre daha basit tasarımlara sahiptir. Kiduga oyuncakları Montessori pedagojisinden çıkmıştır. Bu yüzden ilk olarak çocukların gelişimi üzerine çalışmaktadır. Oyuncaklar tasarlanırken özel çalışmalar yapılmaktadır. Bunlardan bazıları kumaşların renk tonu seçimleridir. Çocuklar için en canlı ve dikkat çekici renkler ile hazırlanan Kiduga oyuncakları güzel tasarım ve güçlü eğitimi bir araya getirmektedir. Eğitici oyuncak küp blu bebeklerin ve çocukların sağlığı ön planda tutularak oluşturulmuştur. Materyal seçimlerinde titizlikle davranılmıştır. OECD raporlarına göre gelişmiş ülkelerin okul öncesi eğitime harcadığı para miktarı ilkokul dönemine göre çok daha fazla olduğu görülmektedir. Bu belirgin farktan anlaşıldığı gibi iyi bir okul öncesi eğitimi iyi bir ilkokul dönemini hazırlamaktadır. Gelişmiş ülkelerin bu durumu fark etmesinden itibaren tüm dünyada bu yöne doğru bir eğilim başlamıştır. Kiduga oyuncaklarını diğer piyasadaki oyuncaklardan ayıran en önemli 2 özellik bulunmaktadır. Önceliklerimizden biri kaliteli maddelerle anti kanserojen ürünler üretmektir, diğeri Montessori felsefesiyle beraber okul öncesi dönemdeki çocuklarınızın gelişimini üst düzeye çıkarmaktır. Kiduga’nın çocuk gelişimi ile ilgili yazılarını takip etmeyi unutmayın.

Montessori oyuncakaktivite küpüeğitici oyuncak