Kiduga Eşek Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Eşek Çocuk Maskesi

· Çocuğunuza sevimliliği ile öne çıkan bir oyuncak almak istiyorsanız Eşek Çocuk Maskesi doğru tercih olacaktır.

· Keçeden özel olarak el yapımı üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de imal edilmiştir.

· Tamamen sağlık koşulları için uygun malzemeler kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına kolay şekilde takılmaktadır.

· Kesinlikle kimyasal malzeme barındırmamaktadır.

En Tatlı Oyuncak

Yaratıcı drama etkinlikleri ile birlikte çocuklar konuşma, düşünme, dinleme gibi pek çok beceri kazanırlar. Özellikle düşünme ve dil yetilerinin gelişmesi açısından drama yani rol yapma becerileri etkili bir şekilde gelişir. Bu sayede çocukların kendilerine güvenleri arttığı gibi aynı zamanda başta kendisi ile ilgili olmak üzere, etrafıyla da çok daha iyi ilişkiler kurarak yeni kavramlar öğrenme imkânına sahip olurlar. Çocukların rol yapma oyunları esnasında motor becerilerinde büyük bir ivmelenme olur ve beden dillerini de etkili şekilde kullanmayı öğrenirler.

Drama etkinliklerini çocuğunuz istediği her an ve her yerde yapabilmektedir. Rol yapma sayesinde başka canlı ya da nesnelerin gözünden dünyaya bakma becerisi kazandığı gibi aynı zamanda kendisini daha rahat ifade etme olanağı bularak, duygu ve düşüncelerini kolayca dile getirmeyi öğrenmektedir. Bu sayede çevresi ile çok daha rahat iletişim kurarak, aynı zamanda yaşıtları ile de daha kolay arkadaşlıklar kurabilmektedir.

Ancak etkili bir rol yapma oyunu için çeşitli malzemelere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu malzemeler sayesinde çocuğunuz rolüne daha kolay girebilecek ve oyununu kendisi açısından daha gerçekçi kılabilecektir. Etrafının kendisine verdiği tepkilerden cesaret alarak işbirliği yapmayı da öğreneceği bu süreç için maske çeşitleri büyük önem taşımaktadır.

Sevimliliği ile dikkat çeken Eşek Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir hediye verebilirsiniz. Sağlık koşulları için tamamen uygun olan yapısı ile istediği her yerde rahatlıkla kullanacağı bu maske, onun yaratıcı drama etkinlikleri için son derece uygun olacaktır. Sevimli tasarımı sayesinde başka çocuklar ile de kolay iletişim kurmasına yol açacak bu maske, aynı zamanda da doğum günü etkinliklerde çocukların toplu gösteriler yapmasını da olanaklı hale getirmektedir.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Eşek MaskesiMaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskesi