Kiduga Fil Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Fil Çocuk Maskesi

· Çocuğunuzun hayal gücünü geliştireceği Fil Çocuk Maskesi sayesinde en eğlenceli anlarına tanık olun!

· El yapımı olarak keçeden imal edilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmektedir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygun malzemeler kullanılmaktadır.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde tutunabilmektedir.

· Kimyasal malzeme barındırmamaktadır.

Çocuğunuz Hayal Gücünü Geliştirsin

Drama yani rol yapma oyunlarının çocuklarda yaratıcılığı geliştirmek üzerine büyük yararı bulunmaktadır. Çocuklar drama sayesinde zihinsel kapasitelerini geliştirirler. Aynı zamanda kendisine güven duyarak kendilik kavramının gelişmesine katkı bulur. Bunların yanında bağımsız düşünme ve karar verme becerisi de kazanmasına yardımcı olurlar. Duygularının da daha etkili bir şekilde farkına varılmasını sağlayan yaratıcı darama bu bakımdan çocukların çok ihtiyaç duydukları kendilerini ifade etme becerilerini de kazanmalarını kolay hale getirir.

Okul öncesi çocuk gelişimi için oldukça önemli olan rol yapma sayesinde çocuğunuzun kendisiyle ve etrafı ile daha kolay iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Zaten rol yapma oyunlarında herhangi bir senaryo olmadığı için kendi içinden geldiği şekilde davranacak ve böylece yaratıcı potansiyellerini en iyi şekilde ortaya çıkarabileceklerdir. Bunun dışında kendi yaşıtları ile de daha kolay ilişki kurarak arkadaşlık becerilerinin de gelişmesini sağlayan drama, sosyal, duygusal gelişimleri üzerinde de büyük yarar sağlamaktadır.

Ancak çocuğunuzun rolüne tam olarak girebilmesi, başka bir deyişle kendisini hazır hissetmesi için yardımcı malzemelere ihtiyacı bulunmaktadır. Maske çeşitleri drama yapmak ve çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesi açısından oldukça önemlidir. Özenle yapılmış Fil Çocuk Maskesi sayesinde fillerin dünyasına adım attığı gibi bu büyük hayvanların aslında ne kadar sevimli olduklarını da kendisi başta olmak üzere etrafındaki herkese rahatça gösterebilme imkânı bulmaktadır. Sağlık koşulları için hiçbir kimyasal barındırmadığı için tamamen uygun olan bu özel maske ile çocuğunuz istediği her yerde hayal gücüne göre özel oyunlar kurabilecek, kendisini ifade etmekten çekindiği durumlarda maskesini kullanarak etkili bir şekilde kendisinden bahsedebilecektir. Ayrıca maskesini kullanarak anne ve babalar da yemek ve tuvalet alışkanlıklarını daha kolay kazanması için destek bulabilirler.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

hayvan maskeleriFil MaskesiMaskelerel yapımıçocuk maskesi