Kiduga Kedi Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Kedi Çocuk Maskesi

· Kedilerin en sevimli haline çocuğunuzun bürünmesini istiyorsanız Kedi Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz.

· Tamamen keçe kullanılarak el yapımı olarak üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de imal edilmiştir.

· Sağlık koşulları için uygun malzemeler kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde takılmaktadır.

· Hiçbir kimyasal barındırmamaktadır.

Yaratıcı Bir Gelişim Göstermesi İçin

Çocuğunuzun gelişimi üzerinde yaratıcı bir etkide bulunmak istiyorsanız maske çeşitleri arasında sevimliliği ile öne çıkan Kedi Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun farklı oyunlar oynamasına ve her şeyden önce drama yapabilmesine olanak tanıyacak bu özel maske, duygu ve düşüncelerini rahatça ortaya koymasına yol açacaktır.

Çocuklarda sıklıkla görülen bir durum kendilerini rahatça ifade edememeleridir. Çünkü etraflarından gelecek tepkilerden çekinirler ve dil yetilerinin de tam olarak gelişmediği için söylemek istediklerini etkili bir şekilde ortaya koymayacaklarını düşünürler. Ancak farklı canlı ya da nesnelerin kılıklarına girerek düşünceleri çok daha kolay bir şekilde ortaya koyarlar ve olumlu ya da olumsuz olsun duygularını etraflarındakilerine gösterebilmektedirler.

Aynı zamanda rol yapma yani drama sayesinde kendisini de tanıma imkânı bulmakta, bu durum da çocuğun duygusal açıdan rahatlamasına yol açmaktadır. Kendi sınırlarını görmek açısından başkalarının kılığına bürünmek çocuklar için bir diğer faydası da olayları başka bir gözden görmelerini sağlayarak, girdiği kılığa başkalarının verdiği tepkileri ölçmektir.

Bunun yanında kendi yaşıtları ile de bu rol değiştirme yöntemi sayesinde çok daha kolay bir şekilde etkileşime girer ve etkileşim sonucunda büyük bir başarı kazanarak mevcut sosyal çevresini genişletir. Ayrıca empati yeteneğini en iyi şekilde kullanmasını sağlayan rol yapma ya da drama etkinlikleri için ise kendisini rahatlıkla havaya sokması için bu özel ve sevimli maskeyi kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığı önemli olduğu için sağlığı için hiçbir zararlı bileşene sahip olmayan bu maske ile çocuğunuz istediği her yerde drama yapabilecek ve girdiği rollerde kendisini en iyi şekilde ifade edebilecektir. Ayrıca hayal gücünün gelişmesine çok büyük katkı sağlayacağı maskesini başka çocuklar ile daha kolay arkadaşlık kurmak için de kullanacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Kedi MaskesiMaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskesi