Kiduga Kelebek Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Kelebek Çocuk Maskesi

· Çocuğunuzun en keyifli halini görmek istiyorsanız Kelebek Çocuk Maskesi hediye edebilirsiniz!

· El yapımı olarak keçeden imal edilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Tamamen sağlık koşulları için uygundur.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde rahatlıkla takılabilmektedir.

· Hiçbir kimyasal malzeme barındırmamaktadır.

Kelebeğin Özel Hali

Çocuklar ne kadar çok oyun oynarlarsa o kadar iyi gelişim gösterirler. Başta motor becerileri olmak üzere hayal dünyaları, dil kazanımları, hareket kabiliyetleri açısından oyun oynamak büyük yararlar sunmaktadırlar. Özellikle okul öncesi eğitim için son derece yararlı olan drama etkinlikleri çocukların düşünme, konuşma, anlama ve dinleme yetileri üzerinde büyük yarar sunmaktadırlar. Dil ve hareket becerilerini geliştiren çocuklar, sözel iletişim başta olmak üzere karşılıklı diyalog kurmak, hayal dünyalarını canlı tutmak, kendileri olarak ifade edemediklerini daha rahat ifade etmek açısından rol yaparak büyük bir gelişim gösterirler.

Drama etkinlikleri aynı zamanda yeni kavramlar öğrenmelerine de büyük katkı sunarlar. Rolüne büründükleri anda çocuklar, o canlı ya da nesne gibi davranarak, etraflarına başka bir gözle bakmaya çalışırlar ve böylece kendilerini daha iyi ifade ederler. Dil gelişimleri açısından da büyük bir katkı sunan bu durum, özellikle ses tonlarını kontrol etme, yüksekliğini ya da alçaklığını ayarlama gibi noktalar açısında da büyük yararlar sunmaktadır.

Zihinsel olarak büyük bir egzersiz yaptığı için sürekli olarak hayal dünyası canlı tutulur ve bu sayede çocuğunuz farklı alanlarda da başarılar gösterebilir. Ayrıca rolüne büründüğü karakter vasıtasıyla başka çocuklar ile de paylaşma, işbirliği, dayanışma gibi erdemleri öğrenebilir ve böylece daha iyi bir insan olmak için önemli adımlar atar. Bu etkinlikleri yapabilmesi için ise maske çeşitleri gibi malzemelerin kullanılması gerekmektedir.

Tamamen sağlık koşulları için uygun olan Kirpi Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuz hayal dünyasını genişleterek, etrafına en güzel oyunları yapabilecek ve istediği her yerde özel maskesini kullanabilecektir. Kolay kullanıma uygun olan yapısı sayesinde de rahatça takıp çıkarma özelliği bulunan maskesi ile hayvan sevgisi de kazanacak ve hayvanlara karşı daha zararsız olacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Kelebek MaskesiMaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskeleri