Kiduga Kirpi Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Kirpi Çocuk Maskesi

· Eğlenceli ve faydalı bir oyuncak istiyorsanız çocuğunuz Kirpi Çocuk Maskesi ile çok eğlenecek!

· Keçeden el yapımı olarak üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de imal edilmektedir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygundur.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına rahatlıkla uymaktadır.

· Kimyasal malzeme kesinlikle bulunmamaktadır.

Çocuğunuza En Güzel Hediye

Çocuk gelişimi için oyunların büyük önemi bulunmaktadır. Ancak oynanacak oyunlar çocuğun yaşına ve gelişimine uygun olmalıdırlar. Oyun oynamak için ise belirli oyuncaklara ya da malzemelere gerek var. Maske çeşitleri arasında sevimli görünümü ile öne çıkan Kirpi Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir oyuncak armağan edebilirsiniz.

Özellikle drama oyunları için kullanacağı bu malzeme sayesinde çocuğunuz düşündüklerini yaşantıya dönüştürebilmektedir. Çocuklar yapıları gereği yaşantılar arasında değişik çözüm yolları üreterek bunları göstermek isterler. Bu isteğini en iyi şekilde yerine getirmesini sağlayacak olan şey ise drama kullanmasıdır. Drama sayesinde çocuk hayal gücünü kullanarak farklı canlılar ya da nesneler iletişim kurar ve dünyaya onların gözünden bakmaya başlar. Bu durum özellikle zihinsel gelişimi için çok faydalı olmaktadır. Rolüne büründüğü gibi dokunur, koklar, tat alır ve onun hareketlerini taklit eder. Bunu yapmayı çocuklar çok severler ve yapma isteklerinin sağlıklı gelişimleri için daha da teşvik edilmesi gerekir.

Bu sayede hayal gücü vasıtasıyla zihinlerini her zaman canlı tutacaklardır. Gerçekte görülmeyen bir varlığı, nesneyi hayal ederek onun rolüne bürünüp harika bir zihinsel egzersiz yapma fırsatını kendisinde bulmaktadır. Günlük yaşamlarında görülen sorunları da drama sayesinde çözmek isteyecekleri için pek çok soruna karşı etkin çözümler üretmeleri için drama gibi etkinlikleri uygulamalara yönlendirmeniz büyük yarar sağlayacaktır.

Çocukların harika oyunlar oynayacakları ve yaratıcı drama etkinlikleri yapmalarını sağlayacak maske çeşitleri arasından sevimliliği ile öne çıkan Kirpi Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir hediye vererek, onun istediği her yerde yaratıcı hayal gücünü kullanarak farklı rollere bürünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda etkili bir hayvan sevgisi kazandırma aracı da olan maske, sağlık koşulları için tamamen uygun olması sayesinde çocuğunuz için hiçbir zarar taşımamaktadır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Kirpi MaskesiMaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskesi