Kiduga Köpek Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Köpek Çocuk Maskesi

· Sevimli ve eğlenceli anlar geçirmesi çocuğunuza Köpek Çocuk Maskesi alabilirsiniz.

· El yapımı olarak keçeden imal edilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Tamamen sağlık koşulları için uygundur.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde takılmaktadır.

· Hiçbir kimyasal malzeme bulunmamaktadır.

Çocuğunuzun Yaratıcılığını Ortaya Çıkarın

Çocuklarda yaratıcılık son derece özel bir kavram olarak öne çıkar. Çocuğun sağlıklı bir fiziksel ve bilişsel gelişim göstermesi için onun yaratıcılığını destekleyecek oyunların büyük önemi bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesinde rol yaparak farklı karakterlere bürünür ve onların gözünden dünyaya bakarak empati yeteneğini geliştirir. Aynı zamanda rol yapma yani drama sayesinde hayal gücünün de gelişmesini sağlayarak zihinsel gelişimini canlı tutar. Hayal gücünün canlı ve gelişmiş olması sayesinde ise yaşamın pek çok alanında kendisini ifade edebilir, güven duygusu geliştirir ve başka canlılara da zarar vermemeyi öğrenir.

Aynı zamanda drama çocuğunuzun başkaları ile daha rahat ilişkiler kurmasını da olanaklı hale getirerek sosyal gelişimi üzerinde büyük öne sahiptir. Etrafında olanları daha iyi anlayarak, bu durumlara uygun tepkilerin gelişmesini sağlayan drama, bu sayede çocuğunuz daha başarılı sosyal ilişkiler kurmasını da olanaklı kılmaktadır.

Hareket, mimik, jest ve sözler ile oyunlar oynamasını sağlayan rol yapma için ise maske çeşitleri arasında öne çıkan Maymun Çocuk Maskesi kullanabilirsiniz. Bu özel maske sayesinde çocuğunuzun hayal gücü eşsiz bir ivmelenme kazanabilir vebu sayede etrafına karşı çok daha aktif bir tepki geliştirebilir. Aynı zamanda farklı rollere bürünmesini sağlayacak yapısı ile birlikte bu özel maske hayvanlara karşı da sevgi beslemesine ve onlara zarar vermemesi gerektiğini öğrenmesinde yardımcı olmaktadır.

Doğum günü gibi partilerde de farklı bir konsept oluşturmak için kullanılabilecek bu özel maskeler, çocuğunuzun özgün anlatım becerileri kazanması için oldukça iyi oyuncaklar olarak öne çıkmaktadırlar. Birbirinden farklı oyunlar oynamaya imkân veren ve sağlık koşulları için tamamen uygun olan yapısı ile birlikte günlük yaşamda kendisine yaratıcı oyunlar sağlayacak maske, özellikle okul öncesi çocukların temel becerilerini kazanmalarını sağlayacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Köpek Maskesimaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskeleri