Kiduga Maymun Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Maymun Çocuk Maskesi

· Çocuğunuzun en eğlenceli anlarını Maymun Çocuk Maskesi ile sağlayın!

· Özel olarak el yapımı, keçeden üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygun malzemeler kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde takılmaktadır.

· İçeriğinde kimyasal malzeme kesinlikle bulunmamaktadır.

Çocuğunuza Eğlenceli Bir Armağan

Çocuklarınız için oyun oynamak en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Oyun oynarken ise en gerekli malzeme şüphesiz hayal gücüdür. Hayal gücü ise bir şeyi tam anlamıyla; görerek, hissederek, dokunarak ve tadarak yaşaması anlamına gelmektedir. Hayal gücü sayesinde zihinsel gelişimi canlı olur, dil yetisi gelişir, ince ve kaba motor becerilerini geliştirerek çok daha etkili bir gelişim süreci gösterir. Özellikle çocuklar her şeyi görmelerine ve bilmelerine rağmen kelime hazneleri sınırları olduğu için kendilerini rahat bir şekilde ifade edememektedirler. Ancak onların bu açıdan bir gelişim göstermelerini drama sayesinde sağlayabilirsiniz. Kendisine güven duygusunu, rahat bir şekilde ifade edebilmesini, doğru orantılı olarak dil gelişimi için de çok önemli olan drama, okul öncesi ve sonrası eğitim için tüm dünyada son zamanların en yaygın öğretim şekilleri arasında yer almaktadır.

Çocuğun uzun sosyal gelişimi için de rol yapmanın çevresinde olan bitenleri daha iyi anlamasına yol açtığı bilinmektedir. Başka bir ifade ile çevresinde olanları daha iyi anlayarak sosyal ilişkilerinde daha başarılı olabilmekte, başkalarına karşı geliştirdiği gibi kendisine de özel bir güven geliştirebilmektedir.

Yaşamın tüm alanında kullanılabileceği drama etkinlikleri için ise özel malzemeler gerekmektedir. Maske çeşitleri arasında sevimliliği ile öne çıkan Maymun Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir oyuncak verebilirsiniz. Daha etkili bir drama yapmasını olanaklı sağlayacak bu özel ürün duygu ve düşüncelerini daha kolay şekilde ifade etmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda dinleme, konuşma gibi becerilerini de geliştirirken başka çocuklar ile kolayca etkileşim sağlayarak sosyal yapısını da genişletmesine sebep olacaktır. Tamamen sağlık koşulları açısından uygun olarak üretilmiş bu özel maske ile çocuğunuzun yaratıcılığını geliştireceğiniz gibi aynı zamanda da yanından hiç ayırmayacağı bir oyuncağa sahip olmasını sağlarsınız.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Maymun MaskesiMaskelerhayvan maskeleriel yapımıçocuk maskesi