Kiduga Montessori Oyuncak Küp Zoo

75.00 TL

65.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

MONTESSORİ OYUNCAK KÜP ZOO

  • Montessori oyuncak çeşitlerimiz dünyaca ünlü olan Waldorf ve Montessori pedagojilerinden etkilenerek hazırlanmıştır.
  • Yeni doğan bebekler için mükemmel bir oyuncak seçimi olacaktır. Küpün boyutu ve tasarımı bebeklerinize uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Küpün üstünde yer alan diş kaşıyıcı sayesinde çocuklarınız diş kaşıma dönemlerinde bu oyuncakları çok sevecek ve yanlarından ayırmak istemeyeceklerdir.
  • Bebeklerin duyusal becerilerini ve ince motor becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Elde edilen çalışmalarda bebeklerde bu 2 becerinin iyi oranda geliştiği görülmüştür.
  • Üründe kullanılan malzemeler; pamuklu kumaş, düğme, kurdele, diş kaşıyıcı ve alerjik olmayan elyaf ile doldurulmuştur.
  • Boyut bilgileri, bir ayrıtı 10 cm olan küp şeklindedir. Dünya genelinde bebekler için önerilen oyuncak boyutu yaklaşık bu büyüklüktedir.

MONTESSORİ OYUNCAK SEÇİMLERİ NASIL OLMALI?

Yeni doğan bebeklerde zekâ gelişimi çok önemli bir noktadır. Bu zekâ gelişimi 2 parçadan oluşmaktadır. İlk parça genetik etkiler, diğer parça ise çevre etkisidir. Çevre etkisini belirleyen önemli noktalardan biri oyuncak seçimleridir. Montessori oyuncak ile bebeklerinizin zekâ, duyusal ve ince motor becerilerinde büyük artışlar olduğu gözlemlenmiştir. Dünya çapında büyük önem kazanan okul öncesi dönem ile bebekleriniz için almanız gereken ve yapmanız gerekenler büyük netlikler kazanmıştır. Montessori oyuncak küp zoo sayesinde çocuklarınızda büyük gelişmeler fark edeceksiniz. Bu ürün grubu 2 önemli aşamayı geliştirmeye odaklanmıştır. İlk aşama duyusal becerileri geliştirmektir. Bebeklerin duyu gelişimini arttırmak için farklı dokular kullanılarak oluşturulmuştur. Yüksek kontrastlı renkler ve küpün içinden gelen ses sayesinde, bebeğinizin duyusal, görsel ve işitsel becerilerini geliştirir. İkinci aşama ise ince motor becerilerini geliştirmek olacaktır. Üzerinde yer alan dokular, kurdeleler ve oyunları çocuklarınız çok sevecek. Bebekleriniz bu oyuncaklarla oynayarak el-göz koordinasyonun gelişmesini sağlayacaktır. Montessori oyuncak küp zoo üstündeki görsellere dokunmaya çalışacak ve küçük kas gelişimini geliştirecektir.

Kiduga ailesi okul öncesi dönemdeki çocuklarınızın gelişimi için her zaman sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Fikirler kısmına göz atarak bebeklerinizin dönemleri hakkında daha çok bilgi sahibi olabilir ve onların gelişmesini destekleyecek durumlar hakkında yeni fikirler öğrenebilirsiniz. Dünya çapında yapılan araştırmalara göre iyi bir okul öncesi dönem geçiren çocuklar diğer çocuklara göre çok daha başarılı bireyler olmuşlardır. Kiduga okul öncesi dönemdeki çocukların gelişimi ve doğru montessori oyuncak seçimleri konusunda her zaman yanınızda olacak.

Montessori oyuncakaktivite küpüMontessori küp