Kiduga Montessori Oyuncak Pinkdream

75.00 TL

65.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

MONTESSORİ OYUNCAK PİNKDREAM

  • Montessori oyuncak ürün gruplarımız dünyada gün geçtikçe popülerleşen Montessori ve Waldorf bilgi hazinesinden etkilenerek hazırlanmıştır.
  • Bebekler ve okul öncesi dönemdeki çocuklar için mükemmel bir oyuncak olacaktır. Montessori küp grubunun tasarımı okul öncesi dönemdeki çocuklar için uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Montessori oyuncak küp üzerinde olan yuvarlak ahşap diş kaşıyıcı sayesinde bebekler diş kaşıma dönemlerinde bu oyuncakları çok sevecekler ve ağlamaları azalacaktır.
  • Kiduga oyuncakları bebeklerin ve okul öncesi dönemdeki çocukların duyusal becerileri ve motor becerilerini geliştirmek amacıyla üretilmiştir. Dünya çapında yapılan araştırmaların sonucuna göre bebeklerde bu iki becerinin çok yüksek oranda geliştiği gözlemlenmiştir.
  • Üründe kullanılan malzemeler ilk olarak çocuklarınızın sağlığı düşünülerek tercih edilmiştir; %100 pamuklu kumaş, düğme, kurdele, ahşap diş kaşıyıcı ve antialerjik elyaf ile doldurulmuştur.
  • Boyut bilgileri, bir uzunluğu 10 cm olan küp şeklidir. Dünya çapında önerilen oyuncak boyutudur.

MONTESSORİ OYUNCAK SEÇİMLERİ NASIL OLMALI?

Bebeklerde zekâ gelişimi çok önemlidir. Bebeklerde zekâ gelişimi 2 duruma bağlıdır. İlk değişken genetik miras, diğer değişken ise çevre etkisidir. Çevre değişkenini belirleyen en önemli durumlardan biri oyuncak seçimlerinin kaliteli olmasıdır. Montessori oyuncak ile bebeklerin zekâ, duyusal beceri ve ince motor becerilerinde önemli yükselmeler olduğu belirlenmiştir. Dünya çapında büyük önem kazanan okul öncesi dönem eğitimi ile bebekleriniz için almanız gereken ve yapmanız gereken konular belli kategoriler altında belirlenmiştir. Montessori oyuncak pinkdream ile çocuklarınızda önemli değişimler olduğunu göreceksiniz. Montessori ürün grupları iki önemli durumu arttırmaya odaklanmıştır. Bu durumlardan ilki duyusal becerilerdir. Bebeklerin duyu gelişimini geliştirmek için farklı dokular kullanmak en önemli yapılabilecek iştir. Kaliteli, parlak renkler ve küpün içinden gelen çan sesi sayesinde, bebeklerin duyusal, görsel ve işitsel becerileri gün be gün artacaktır. Bu durumlardan ikincisi ince motor becerilerini arttırmak olacaktır. Küplerin üzerinde yer alan dokular, kurdeleler ve değişik oyunları okul öncesi dönemdeki çocuklarınız çok sevecek. Yeni doğanlar bu oyuncaklarla oynayarak gün be gün el-göz koordinasyonun artmasını sağlayacaktır. Çocuklarınız Montessori oyuncak pinkdream üstündeki kumaşlara dokunmaya çalışacak ve küçük kas gelişiminin gelişmesi sağlanacaktır.

Kiduga ailesi olarak yeni doğanların gelişimi ile ilgili her zaman ailelerin yanında olmaya devam edeceklerdir. Kiduga.com fikirler kısmına göz atarak yeni doğanların aylık ve yıllık dönemlerinde daha çok bilgi edinebilirsiniz ve yeni doğanların gelişmesini pozitif destekleyecek koşullar hakkında yeni fikirler öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Avrupa ve Amerika’da yapılan araştırmaların sonucuna göre okul öncesi zamanını güzel şartlar altında geçiren çocuklar diğer çocuklara göre birey olma yolunda çok daha iyi adım atmış olacaklardır. Kiduga ailesi yeni doğanların gelişimi ve mantıklı Montessori oyuncak seçimleri konusunda her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. 

montessori oyuncakmontessori küp