Kiduga Montessori Oyuncak Robotic

75.00 TL

65.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

MONTESSORİ OYUNCAK ROBOTİC

  • Montessori oyuncak ürün gruplarımız dünya çapında popüler olan Montessori ve Waldorf bilgi birikiminden etkilenerek hazırlanmıştır.
  • Yeni doğanlar ve okul öncesi dönemdeki çocuklar için harika bir oyuncak seçimi olacaktır. Küp grubunun tasarımı bebekler için uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Montessori oyuncak küp üzerinde yer alan ahşap diş kaşıyıcı sayesinde bebekleriniz diş kaşıma dönemlerinde bu oyuncakları çok seveceklerdir ve onları yanlarından ayırmayacaklardır.
  • Oyuncaklarımız bebeklerin duyusal ve motor becerilerini geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Elde edilen çalışmaların sonucuna göre bebeklerde bu iki becerinin önemli oranda geliştiği izlenmiştir.
  • Üründe kullanılan malzemeler ilk başta çocuklarınızın sağlığı düşünülerek seçilmiştir; pamuklu kumaş, düğme, kurdele, diş kaşıyıcı ve alerjik olmayan elyaf ile doldurulmuştur.
  • Boyut bilgileri, bir kenarı 10 cm olan küp şeklidir. Dünya genelinde çoğunlukla önerilen oyuncak boyutundadır.

MONTESSORİ OYUNCAK SEÇİMLERİ NASIL OLMALI?

Yeni doğanlarda zekâ gelişimi çok önemli bir durumdur. Bebeklerde zekâ gelişimi 2 unsurdan oluşmaktadır. İlk unsur genetik miras, diğer unsur ise çevre etkisidir. Çevre unsurunu belirleyen önemli noktalardan biri oyuncak seçimlerinin kalitesidir. Montessori oyuncak ile yeni doğanların zekâ, duyusal ve ince motor becerilerinde önemli yükselmeler olduğu gözlemlenmiştir. Bütün dünyada büyük önem kazanmış olan okul öncesi dönem eğitimi ile bebekleriniz için almanız gereken ve yapmanız gereken konular netleşmiştir diyebiliriz. Montessori oyuncak robotic ile çocuklarınızda büyük gelişmeler olduğunu gözlemleyeceksiniz. Bu ürün grupları iki önemli aşamayı geliştirmeye odaklanmıştır. İlk aşama duyusal becerilerdir. Bebeklerin duyu gelişimini geliştirmek için farklı dokular kullanmak büyük öneme sahiptir. Kaliteli renkler ve küpün içinden gelen çan sesi sayesinde, bebeğinizin duyusal, görsel ve işitsel becerileri gün geçtikçe gelişecektir. İkinci aşamaya bakacak olursa ince motor becerilerini geliştirmek bebekleriniz için önemli bir durum olacaktır. Üzerinde yer alan dokuları, kurdeleleri ve oyunları bebekleriniz çok sevecek. Bebekleriniz bu oyuncaklarla oynayarak gün geçtikçe el-göz koordinasyonun gelişmesini sağlayacaktır. Çocuklarınız Montessori oyuncak robotic üstündeki görsellere dokunmaya çalışacak ve küçük kas gelişimini geliştirecektir.

Kiduga ailesi bebeklerinizin gelişimi için her zaman ebeveynlerin yanında olmaya devam edecektir. Web sitemizde fikirler kısmına göz atarak bebeklerinizin aylık dönemleri hakkında daha çok bilgi edinebilir ve bebeklerinizin gelişmesini destekleyecek koşullar hakkında yeni fikirler öğrenebilirsiniz. Avrupa’da yapılan araştırmalara göre okul öncesi dönemini iyi şartlar altında geçiren çocuklar diğer çocuklara göre birey olma yolunda çok daha iyidirler. Kiduga bebeklerin gelişimi ve doğru montessori oyuncak seçimleri konusunda her zaman yanınızda olacaktır.

Montessori oyuncakMontessori küpaktivite küpü