Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Eflatun

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıyıcı Eflatun

· Bebeğinizin diş çıkarma sürecini daha rahat atlatması için Diş Kaşıyıcı Eflatun kullanabilirsiniz.

· Organik Akçaağaç’tan BPA içermeyen yapısı ile hazırlanmıştır.

· Tamamen organik ip olarak bilinen Catania ipleri üretiminde kullanılmıştır.

· Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· Özenli el işçiliği ile üretilmiştir.

· Bebeklerin sağlığı ön planda tutularak hazırlanmış, onların sağlıkları için zararlı olacak hiçbir bileşen, kimyasal ya da madde içermemektedir.

· 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

· Boyut bilgileri 7,6 cm (3 inç) çapa sahiptir.

Bebeğinizin En Büyük İhtiyacı

Bebeklerin diş çıkarma sürelerinde en büyük ihtiyaçlarından birisi diş kaşıyıcılardır. Çünkü bu süreç onlar için oldukça sancılı olabilmektedir. Kabaran ağız ve diş eti yapıları müthiş bir kaşınma hissi yaratmakta ve bunun sonucunda da bulabildikleri her nesneyi ağızlarına götürmek ile sonuçlanmaktadır. Fakat bu durum bebekler için oldukça kötü sonuçlara neden olabilmektedir çünkü ağızlarına götürdükleri nesneler zararlı bileşenleri ya da sert yapıları sayesinde ağız yapısına zarar verebilmektedirler. Bu bakımdan bebeğinizin rahatlamasını sağlamak için organik diş kaşıyıcısı kullanmak büyük önem taşımaktadır. Kiduga tarafından bebeklerin ihtiyaçları ön planda tutularak hazırlanan Diş Kaşıyıcı Eflatun sayesinde bebeğiniz için büyük bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Hiçbir kimyasal barındırmayan ürün bu bakımdan bebeğinizin her zaman sağlıkla kullanabileceği bir ürün olmaktadır.

Diş kaşıyıcı almanın önemini ise bebeğinizin bu süreçte çektiği sancıları göz önünde tutarak kestirebilirsiniz. Kabaran ağız yapısı kendisini o kadar büyük bir rahatsızlığa sevk eder ki çoğu bebek sürekli ağlamaya başlar çünkü diş eti yapısı sancı yaratmaktadır. Rahatlaması için ise o bölgeleri kaşıması gerekmektedir. Farklı nesneleri ağzına götürmesi için sağlığı için uygun olmadığından bebeğinizi diş kaşıyıcı kullanmaya teşvik etmeniz gerekir. Ancak bebekler bazı durumlarda inatçı olabildikleri için diş kaşıyıcısı hem etkili bir rahatlık sunmaları hem de görünüş olarak bebeğinize sevimli gelmelidir. Bu koşulları barındıran bu özel ürün, bebeğinizin rahatlıkla kabul edeceği ve özel bir eşyası olarak göreceği yapıya sahiptir. Bebeğinizin ürünü kullanırken duyduğu rahatlama sayesinde siz de mutlu olacak ve aynı zamanda da bebeğinizin süreci daha rahat atlatmasına tanıklık edeceksiniz.

organik diş kaşıyıcıeflatun diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar