Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Fuşya

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıcı Fuşya

· Sevimli ve sağlıklı bir diş kaşıyıcı için Diş Kaşıcı Fuşya tercih edebilirsiniz.

· BPA içermeden Organik Akçaağaç’tan üretilmiştir.

· Tamamen doğal ip olan Catania ipleriyle hazırlanmıştır.

· Diş kaşıyıcı halkası olarak zeytinyağı ile fırçalaması yapılmaktadır.

· Özenli el işçiliği ile üretilmiştir.

· Bebeklerin sağlığı ön planda tutularak hazırlandığı için bebeğinizin sağlığınıza zarar verecek hiçbir bileşene sahip değildir.

· 10 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

· 7,6 cm (3 inç) çapa sahiptir.

Bebeğiniz İçin Sağlıklı

Organik diş kaşıyıcısı arıyorsanız özel olarak Kiduga tarafından üretilmiş Diş Kaşıcı Fuşya bebeğinizin diş çıkarma gibi zorlu bir süreci kolayca atlatmasına neden olacaktır. Bebeğinizin diş çıkarma süresinde bu durum sancılı olduğu için eline geçirdiği her şeyi ağzına sokmaya çalışacaktır. Bunun sebebi yakın zamana kadar bebeklerin oyun oynama isteği olarak görülmesine rağmen artık dişlerinin verdiği rahatsızlıktan kaynaklandığı bilinmektedir. Çünkü bu süreç içerisinde bebeklerin damakları oldukça fazla kaşınır ve onu fazlasıyla rahatsız eder. Bu bakımdan bebeğinizin rahatlaması ve sancılarını azaltması için diş kaşıyıcının büyük önemi bulunmaktadır. Dişlerini çıkarasıya kadar bu süreci diş kaşıyıcı ile atlatması bebeğinizi rahatlatacak ve bu durumdan siz de rahatlayabileceksiniz.

Bebeklerin diş çıkarma süreçleri oldukça dikkat edilmesi gereken bir dönemdir çünkü bu süreçte ağızları normalden daha fazla sulanır. Bu durum ise damaklarının ve diş etlerinin kaşınmasına neden olur ve her şeyi rahatlamak için ağızlarına götürerek kaşınma için kullanmak isterler. Ancak ağızlarına götürdükleri hem ağız yapılarına hem de genel sağlık durumlarına çoğu zaman zarar verebilecek niteliktir. Çünkü ağızlarına götürdükleri nesnelerden kimyasal bileşenlere maruz kalabilir ya da sert uçları nedeniyle ağızlarına zarar verebilirler. Bu bakımdan organik diş kaşıyıcı kullanmalarının büyük önemi bulunmaktadır. Özenli işçilik ile çok sağlam yapıda olan bu özel ürün, bebeğinizin kaşınma ihtiyacını en iyi şekilde giderecek ve onun rahatlamasını sağlayacaktır. Onun rahatlaması ile birlikte siz de büyük rahatlık duyacağınız için ürünü tercih edebilirsiniz. Sağlığı için tamamen uygun olan ürün aynı zamanda sevimli görünümü ile de bebeğinizin özel bir eşyası olacaktır.

organik diş kaşıyıcıdiş kaşıyıcı fuşyasevimli diş kaşıyıcılar