Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Kırmızı

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıyıcı Kırmızı

· Dikkat çekici tasarımı ve doğal içeriği ile Diş Kaşıyıcı Kırmızı bebeğinize harika bir rahatlama sunar.

· Ürün BPA içermeyen organik Akçaağaç’tan özenle hazırlanmıştır.

· Tamamen doğal ip olarak bilinen Catania ipleriyle üretilmiştir.

· Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· El işçiliği ile özel olarak imal edilmiştir.

· Bebeklerin sağlıkları göz önünde tutularak, onların sağlıkları için hiçbir zararlı bileşen ya da madde içermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

· 10 farklı renk seçeneğine sahiptir.

· Boyut bilgileri 7,6 cm (3 inç) çapa sahiptir.

Sağlıklı ve Kullanışlı Diş Kaşıyıcı

Bebeğinizin diş çıkarma döneminde huysuzlandığını, sürekli gergin olduğunu ya da daha sık ağladığını fark ettiyseniz bu durum onun diş etlerinden yani ağız yapısından kaynaklanmaktadır. Kabaran ağız yapısı bebekleri bu süreçte çok rahatsız etmekte ve kendilerinin dayanılmaz bir acıda olmalarına neden olmaktadır. Bebekler bu yüzden kendilerini rahatlatmak için diş etlerini kaşımak istemekte ancak bunun için gelişigüzel nesneleri ağızlarına götürmektedirler. Bu durum ise bebeğin hem ağız hem de genel sağlığı içinbelirli riskleri beraberinde getirmektedir. Eğer kullandığı nesne sert ise ağız yapısını zedeleyebilir şayet plastik gibi içeriğe sahipse bu durumda da kimyasallar genel sağlığına zarar verebilmektedir. Böylesi durumların önüne geçmek ve bebeğinize rahatlaması için diş kaşıyıcı kullanma alışkanlığı kazandırmanız için Kiduga tarafından tasarlanan Diş Kaşıyıcı Kırmızı kullanabilirsiniz.

Özel yapısı ile birlikte bebeğinizin çok seveceği organik diş kaşıyıcı tamamen ağız yapısına ve diş etlerine hiçbir zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede bebeğiniz her kaşınma ihtiyacı duyduğunda nazik bir şekilde diş etlerine masaj yaparcasına ürünü kullanabilir ve böylece büyük bir rahatlama ile sakinlik duyabilir. Hafif ve sevimli tasarımı sayesinde de bebeğinizin kolayca kabul edeceği bir ürün olan bu özel diş kaşıyıcı, tamamen doğal olması nedeniyle de çok uzun süreler kullanım için uygundur. Bebeğinizin dişleri çıkasıya kadar kullanacağı ve rahatlayacağı ürün ile birlikte siz de büyük bir rahatlama duyabilirsiniz çünkü bebeğinizin sakinleşmesi, sizin de rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Zorlu diş çıkarma sürecini zahmetsiz, sancısız ve daha rahat hale getirir.

organik diş kaşıyıcıkırmızı diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar