Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Mavi

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

DİŞ KAŞIYICI MAVİ

· Zorlu diş çıkarma sürecini bebeğiniz için Diş Kaşıyıcı Mavi ile kolay hale getirebilirsiniz.

· BPA içermeyen organik Akçaağaç’tan özenle hazırlanmıştır.

· Yüzde yüz organik ip olan Catania ipleriyle hazırlanmıştır.

· Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· Özenli el işçiliği ile üretilmiştir.

· Bebeklerin sağlığı ön planda tutularak hazırlanmış ve bu bakımdan bebeğinizin sağlığı için hiçbir zararlı bileşen ya da madde içermemektedir.

· 10 adet farklı renk seçeneğine sahiptir.

· Boyut bilgileri 7,6 cm (3 inç) çapa sahiptir.

Zorlu Diş Sürecini Kolay Hale Getirin

Bebeğinizin en zorlu süreçlerinin başında diş çıkarma dönemi gelmektedir. Dişlerinin yaptığı baskı ve diş etlerinin kabarması ile birlikte bu süreç bebeğinizin için son derece ağrılı ve rahatsız verici şekilde geçmektedir. Böylesi bir durumun önüne geçmek için ise diş kaşıyıcı kullanmak büyük önem taşımaktadır. Çünkü bebekler istemsizce ağızlarına buldukları her nesneyi götürmekte ve bu durum ise çeşitli sorunlara yol açabilmektedir. Öncelikle gelişigüzel nesneleri ağzına götürmesi ile birlikte nesnenin yapısından ötürü ağzı zarar görebilir ve kimyasal bileşenlere maruz kalabilir. Bu durum ise daha büyük sorunlara yol açacağı için kullanılan diş kaşıyıcının onun sağlığı için uygun olmasına dikkat edilmelidir. Organik diş kaşıyıcısı olarak özenle üretilmiş Diş Kaşıyıcı Mavi sayesinde bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Tamamen organik içeriğe sahip olduğu için bebeğinizin sağlığı adına hiçbir zararlı bileşen içermeyen bu özel ürün, Kiduga tarafından tasarlanmıştır. Bebeğinizin duyduğu sancıları etkili bir şekilde gideren ve ona büyük bir rahatlama sunan ürün, bu süreci çok kolay bir şekilde geçirmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda sevimli görünümü de onun kendisine özgü bir eşyasının olmasına neden olacaktır. Bebekler için özel olarak üretildiği için onun sağlığınatamamen uygun olan organik diş kaşıyıcısı aynı zamanda çok uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Bu sayede bebeğinizin diş çıkarma süresi bitesiye kadar bir daha başka diş kaşıyıcıları kullanmasına gerek kalmayacaktır. Ağzına ve hiçbir bölgesine herhangi bir kesici, sert ya da çıkabilen yapı barındırmadığı için zararlı olmayan ürün onun rahatlaması ile birlikte sizin de rahatlamanızı sağlayacaktır.

organik diş kaşıyıcımavi diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar