Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Pembe

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıyıcı Pembe

· Bebeklik dönemi için en zorlu dönem olan diş çıkarma dönemini Diş Kaşıyıcı Pembe ile kolayca atlatabilirsiniz.

· Ürün BPA içermeyen organik Akçaağaç’tan üretilmiştir.

· Yüzde yüz organik ip olan Catania ipleri kullanılmıştır.

· Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· El işçiliği ile özel olarak üretilmiştir.

· Bebeklerin sağlığı göz önünde tutularak hazırlanmış ve sağlıklarına zarar verebilecek hiçbir bileşen ya da madde barındırmamaktadır.

· 10 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.

· 7,6 cm (3 inç) ölçülere sahiptir.

Bebeğinize Doğal Rahatlık

Diş çıkarma süreci bebeklik dönemi için en zorlu dönemlerin başında gelmektedir. Bu dönemde bebekler her şeyi ağızlarına götürerek kabaran ağız yapılarını rahatlatmaya çalışırlar. Ancak onların bu hareketi nesnelerin sert ya da kimyasal olduklarını anlayamadıkları için çeşitli tehlikeli durumlar yaratabilmektedir. Eğer ağızlarına götürdükleri nesne sert ise bu durum ağız yapılarının zedelenmesine neden olacaktır. Şayet kimyasal içeriğe sahipse bu durumda da bebeğinizin genel sağlığı için zararlı olabilecektir. Böylesi sorunların önüne geçmek ve sağlıklı bir diş kaşıyıcı kullanması için Kiduga tarafından üretilen Diş Kaşıyıcı Pembe sayesinde bebeğiniz etkili bir rahatlama duyacaktır. Organik diş kaşıyıcısı olan ürün hiçbir zararlı bileşen içermez ve bu bakımdan bebeğinizin sağlığına tamamen uygundur. Aynı zamanda sevimli ve dikkat çekici tasarımı da bebeğinizin kaşıyıcıyı daha çabuk benimsemesine neden olarak onun için büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Güvenle kullanabileceği bir ürün olan kaşıyıcı sayesinde bebeğinizin diş çıkarma süreci daha zahmetsiz ve sancısız bir hale gelecektir. Yumuşak yapısı her kullanımda diş etlerine özenle masaj yaparak rahatlamasına neden olur. Kopabilecek hiçbir parçasının bulunmaması nedeniyle de boğulmalara ya da yutmalara karşı son derece dayanıklıdır. Ayrıca bu yaş aralığında bebekler kendilerine ait eşyaların olmasını sevdikleri için sevimli tasarımı bir eşyanın tamamen kendisine ait olduğunu hissettirecek ve ürünü yanından ayırmamasına neden olacaktır. Özel dokusu diş etleri için harika uyum sağladığı için her zaman rahatlıkla kullanarak kendisinin rahatlaması kadar sizin de mutlu olmanıza yardımcı olacaktır. Etkili bir diş ve damak gelişimi için tasarlanan ürün ileriki dönemlerinde de doğru bir damak yapısı sağlayacaktır.

pembe diş kaşıyıcıorganik diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar