Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Siyah

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıyıcı Siyah

· Eğlenceli ve rahatlatıcı bir diş kaşıyıcı istiyorsanız Diş Kaşıyıcı Siyah kullanabilirsiniz.

· BPA içermeyen organik Akçaağaç’tan üretilmiştir.

· Diş kaşıyıcı halkası doğal zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· Yüzde yüz organik ip olan Catania ipleriyle yapılmıştır.

· Özenli el işçiliğine sahiptir, uzun süreli kullanım sunar.

· Bebeklerin sağlıkları göz önünde tutularak tasarlanmış ve sağlıklarına zarar verecek hiçbir bileşen ya da madde içermemektedir.

· 10 farklı renk seçeneğine sahiptir.

· 7,6 cm (3 inç) çaptadır.

Doğal Rahatlama

Bebeklerin diş çıkarma süreçleri belki de yaşamlarının kronik olarak rahatsızlık duydukları en önemli bölümüdür. Bu dönemde bebekler sürekli olarak kendilerini rahatsız hisseder ve özellikle kabaran ağız yapılarına rahatlık versin diye ellerine geçirdikleri nesneleri ağızlarına götürerek kaşımaya çalışırlar. Fakat bu durum hem nesnelerin sert yapıları hem de kimyasal içerikleri sebebiyle bebek sağlığı için son derece riskli ve tehlikeli bir durumdur. Böylesi durumların engellenmesi için ise bebekleri diş kaşıyıcı kullanmalarına yönlendirmek gerekmektedir. Fakat bebekler bu durumu kendiliğinden kabul etmek yerine diş kaşıyıcının onlara hem eğlenceli hem de rahatlatıcı gelmesi gerekmektedir. Organik diş kaşıyıcı olarak Kiduga tarafından özenle bebeğiniz için üretilmiş Diş Kaşıyıcı Siyah tamamen bu ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.

Organik diş kaşıyıcısı kullanmak bebeğinizin ağzına rahatlıkla götürerek diş etlerini kaşıyabileceği bir ürün anlamına gelmektedir. Bu sayede hem kaşıma yaparak kendisine büyük bir rahatlık sağladığı gibi aynı zamanda da sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır. Özenli el işçiliği de çok uzun süreli kullanımlar için uygundur. Bebeğinizin rahatlaması için onu diş kaşıyıcı kullanmaya özendirmeniz ve kabul ettirmeniz önem taşır. Bebeklerin ilgisini çekecek bir yapıda ve görünümde olan ürün, onların yanların hiç ayırmayacakları özellikler taşımaktadır. Çok uzun süreli kullanıma da uygun olan yapısı bir daha diş kaşıyıcı almanıza gerek bırakmamaktadır. Herhangi bir kopabilecek parçası da bulunmadığı için yutma ya da boğulma gibi tehlikeleri de önleyen ürün, bu sayede bebeklerin rahatlığı için büyük katkı sunmaktadır. Onun kabaran diş etlerine yumuşak bir masaj yaparak sakinleşmesine ve sancılarının azalmasına yardımcı olacak ürün ayrıca sevimli rengiyle de bebeğinizin özel bir oyuncağı olacaktır.

organik diş kaşıyıcısiyah diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar