Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Su Yeşili

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Organik Diş Kaşıyıcı Su Yeşili

· Bebeğiniz için sağlıklı bir diş kaşıyıcısı için Diş Kaşıyıcı Su Yeşili kullanabilirsiniz.

· Ürün BPA içermeyen Organik Akçaağaç’tan imal edilmiştir.

· Tamamen organik ip olan Catania ipleri kullanılmıştır.

· Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.

· El işçiliği ile özenle üretilmiştir.

· Bebeğinizin sağlığı ön planda tutularak hazırlanmış ve bebeğinizin sağlığına zarar verecek hiçbir bileşen içermemektedir.

· 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

· 7,6 cm (3 inç) çapa sahiptir.

Bebeğinizin Rahatlığı İçin

Bebekler, diş çıkarma dönemlerinde büyük rahatsız duyarlar. Hatta kimi bebeklerde dişlerini çıkarmaları sürecinde öyle katlanılmaz sancılar oluşur ki bu durum anne ve babalarının büyük telaş duymalarına neden olabilir. Aslında kendilerini bu kadar rahatsız eden diş etlerinin kabarması ve sürekli bir kaşınma hissi yaratmasıdır. Bu bakımdan bebekler ellerine buldukları her şeyi ağızlarına götürmekte, bu nesneler ile ağızlarını kaşıyarak rahatlamaya çalışmaktadırlar.

Ancak ağızlarına gelişigüzel halde götürdükleri nesneler onların sağlığı için oldukça zararlı olabilmektedir. Özellikle kimyasal bileşene sahip olan ürünler doğrudan ağız ile temas sonucunda bebeğinizin sentetik maddeleri vücuduna alması anlamına gelebilir. Diğer yandan bu nesneler sert yapıları gereği diş eti ve ağız bölgesine de çeşitli zararlar verebilmektedirler. Bu bakımdan Diş Kaşıyıcı Su Yeşili kullanabilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı ön planda tutularak özenle hazırlanmış bu organik diş kaşıyıcı benzerlerinden de tamamen doğal olması bakımından ayrılmaktadır. Doğal olmasının önemi, bebeğinizin ağzı ile temasında onu kimyasallardan korumakta ve böylece sağlıklı bir rahatlama sunmaktadır. Piyasada özellikle plastikten yapılan diş kaşıyıcıları bulunmalarına rağmen bu ürünlerin zararlı oldukları ebeveynler tarafından tam olarak bilinmemektedir. Çünkü diş kaşıyıcı bebeğinizin uzun bir süre kullanacağı ve gün içinde pek çok kez ağzına götüreceği bir üründür. Esasında bir oyuncak olmayıp bebeğinizin rahatlık duyması için kullanılmaktadır. Bu noktalar göz önünde tutularak hazırlanan ürün sağlıklı yapısı sayesinde bebeğinizin rahatlamasını sağlarken onun rahatlığını görerek sizin de mutlu olmanıza neden olmaktadır. Aynı zamanda sevimli rengi sayesinde bebeğiniz için özel bir eşya konumu da kazanacak olan ürün hafif yapısıyla da rahatlıkla kullanılabilir.

organik diş kaşıyıcıyeşil diş kaşıyıcısevimli diş kaşıyıcılar