Kiduga Organik Diş Kaşıyıcı Turkuaz

55.00 TL

35.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

ORGANİK DİŞ KAŞIYICI TURKUAZ

  • BPA içermeyen Organik Akçaağaç’tan hazırlanmıştır.
  • %100 Organik ip olarak bilinen Catania ipleriyle üretilmiştir.
  • Diş kaşıyıcı halkası organik zeytinyağı ile fırçalanmaktadır.
  • El işçiliği ile özel olarak üretilmiştir.
  • Bebeklerin sağlığı ön planda tutularak hazırlanmıştır. Bebeğinizin sağlığına zarar verecek hiçbir süreç veya madde kullanılmamıştır.
  • Organik diş kaşıyıcı serisi 10 farklı renk seçeneğine sahiptir.
  • Boyut bilgileri, 7.6 cm (3 ") çapa sahiptir.

DİŞ KAŞIYICI SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Kiduga diş kaşıyıcılarının özellikle tercih edilmesinin sebebi plastik ve sentetik diş kaşıyıcılara göre çok daha sağlıklı olmasıdır. Organik diş kaşıyıcı yapısı sayesinde ailelerin telaşlanmasına gerek kalmayacaktır. Bebeklerinizin diş kaşıma dönemlerinde çok sevdiği oyuncaklardan biri olacaktır. Ürünün organik yapısı sayesinde bebeklerinizin diş etlerinin ağrıları hafifleyecek ve bebeklerinizin ağlaması duracaktır. Bebeklerin en zor dönemlerinden biri diş kaşıma dönemleridir. Bebekleriniz bu dönemde çok huzursuz bir halde olabilirler. Organik diş kaşıyıcı turkuaz sayesinde bebeklerinizin ağrıları çok azalacaktır. Bu ürün serisi çocuklarınızın ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Renk seçimlerinde kullandığımız bu yöntem ile bebeklerinizin ilgisi bu ürüne yönlenecektir. Diş kaşıyıcıların en önemli özelliklerinden biri de sterilize edilebilir olmasıdır. Kolay yolla sterilize edilebilir ürünler sizin açınızdan büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu ürünleri temizlemek için en çok tercih edilen sterilize makinalarını kullanabilir ya da elma sirkesi ile ürünleri fırçalayabilirsiniz. Organik diş kaşıyıcı turkuaz kullanan ailelerin en mutlu oldukları durumlardan biri kolay temizlenebilir olmasıdır. Kullanılan malzemelerin sağlıklı yapılarından dolayı iyi bir sterilizasyon sistemi ile bebeğiniz çok uzun bir süre hiçbir sıkıntı yaşamadan bu ürünleri kullanabilmektedir. Bebeklerinizin ağız sağlığı düşünülerek hazırlanmış ürünler sivri kısımlara sahip olmamalıdır. Ek olarak bebeğinizin boğazına sokabileceği kadar küçük bir boyutta olmamalıdır.

Damak gelişimi açısından kullanılan diş kaşıyıcının kalitesi çok önemli bir yer tutmaktadır. Kullanılan ürünlerin kalitesi bebeğinizin damak gelişimine yön verecek ve ileriki yaşlarında sıkıntı yaşamalarına neden olabilecektir. Bütün bebek aksesuarlarında olduğu gibi, bu ürün de yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ürünü belirli zaman aralıklarıyla kontrol edin ve herhangi bir aşınma, yıpranma veya hasar belirtisi varsa ürünü atın. Bebeklerinizin diş kaşıma dönemlerinde çok sevdiği oyuncaklardan biri olacaktır. Özellikle Amerika’da çok fazla tercih edilen bu ürün diş kaşıma döneminde rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri için Kiduga’nın diş kaşıyıcı kategorisine göz atmayı unutmayın.

organik diş kaşıyıcı turkuazorganik diş kaşıyıcı