Ebeveyn Testi nedir?

 

Ebeveyn testi, sattığımız her ürünün gerçekten yararlı olmasını sağlamak adına kullandığımız bir yöntemdir.

 

Bu sistem nasıl çalışır?

1.                       Tasarladığımız her ürün piyasaya çıkmadan önce bir ay boyunca bir ebeveyn ve çocuğuna denemeleri için gönderilir.

2.                       Gönderdiğimiz ebeveynlerden ürünün tasarımı hakkındaki fikirlerini, kullandıktan sonra edindikleri izlenimleri bildirmelerini rica ederiz.

3.                       Elde ettiğimiz geri bildirimin objektif olduğundan emin olmaya çalışırız, övgü yerine ilerlememizi sağlayacak eleştiriler bekleriz.

4.                       Eğer ürün beklediğimiz geri bildirimi sağlayamıyorsa onu satmayız.

5.                       Eğer geri bildirimi olumlu bir ürünse, piyasaya sürmeden önce son geliştirmelerini tamamlayıp sizlere sunarız.

Ben de ürünlerinizi test edebilir miyim?

Çok seviniriz! Her zaman gerçek ebeveyn görüşleri ararız, siz de bu süreçte yeni çıkacak ürünümüzü test eden ailelerden olmak istiyorsanız kiduga@outlook.com adresine kendiniz ve çocuğunuzla ilgili bazı bilgileri göndermeniz yeterli. Bu sayede test etmeniz için en uygun olacak ürünü en kısa zamanda size ulaştırabiliriz.

Test edecek aile ile ilgili neler bilmek isteriz?

1. Çocuğunuzun yaşı

2. Özel ihtiyaçlarınız (Örneğin: İkiz bebekler, kolik bebekler, bebeğinizin özellikle fark ettiğiniz bir ilgi alanı)

3. Şu ana kadar çocuğunuzun en çok sevdiği oyuncak veya sizin bebeğiniz için vazgeçilmez olduğunu düşündüğünüz bir eşyası (Fotoğraf ekleminizden mutluluk duyarız!)

4. Instagramda varsanız, kullanıcı adınız.