Kiduga

 

Çocuklarımız hayatımızı değiştiren en önemli unsurlardan biridir. Bebeklerinizle beraber kısa sürede kendinizi unutup, onun için yaşamaya başlamış olabilirsiniz. Bunu yaparken kendi isteklerinizi de unutmayın. Hem bebek sahibi olup hem de hayatınızın keyfini çıkarmayı unutmayın! Kiduga’nın en önemli amaçlarından biri ebeveynlik hakkında size yardımcı olmaktır.

 

Bizim için çocuklarınızın sağlığı her şeyden önemlidir. Çocuklarınıza kanserojen olmayan, organik ürünler üretiyoruz. Ürünlerimizi organik, kullanışlı ve çocuklarınızın bilişsel dünyasını geliştirecek şekilde tasarlıyoruz. Kullandığımız malzemeler çocuklarınıza hiçbir zarar vermeyen maddeler içerir. Bu durum, çocuklarınızın piyasadaki kanserojen malzemeler kullanmak yerine Kiduga ürünlerini kullanmaları önemlidir. Ürünlerimiz organik patentli ürünlerden yapılmıştır. Ek olarak, her ürün ebeveyn onaylı ürünlerdir. Ebeveynlerin deneyimleri ile üretilmiş ürünlere sahibiz.

 

 

Kiduga’yı farklı kılan nedir?

 

Ürünler yüksek kar marjlarına sahip olunsun diye üretilmiyor. Ürünler üretilirken en sağlıklı malzemeler ve bilişsel olarak en iyi fikirler düşünülerek yapılıyor.

 

Çocukları çok seviyoruz. Bu yüzden hiçbir çocuğun kanserojen ürünlerle oynamasını istemiyoruz. Aldığımız üniversite eğitimleri ve kendimizi geliştirme yönümüz bize Kiduga’yı kurma imkânı verdi.

 

Ürünlerimizin hepsine çeşitli testler uyguluyoruz. Doğal olmalarının yanında çocuğunuzun can sağlığını tehdit etmeyecek ürünler üretiyoruz. Bu testlerden geçemeyen ürünleri stoklamayız.

 

 

Bizim görüşümüze göre yaratıcı çocuklar Dünya’yı güzelleştirecektir. Bu yüzden ürünlerimizin çocuğunuzun bilişsel dünyasına büyük katkı yapacağına eminiz.

 

Websitemizi 5 farklı dilde oluşturduk ve dünyanın dört bir tarafına kargo imkânımız var. Çocuklarınız için en iyisini geliştirdiğimiz ürünleri tek bir ülkeye sınırlandırmak haksızlık olurdu.