Teslimat

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, ürünlerimizi size ulaştırmanın birkaç yolu var:

Türkiye

75 tl’ye kadar 10 tl kargo ücreti, 75 tl ve üzeri kargo bedava!

Ürünler 3-5 iş günü içinde kargolanmaktadır.

Yurtdışı (Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve diğer)

0-50 $ -      25 $

50-100 $ - 15 $

100-150 $ -      10 $

150+ $ -     Ücretsiz

Ürünler 25 gün içerisinde elinize ulaşacaktır.

 

İade Politikası

1) Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde www.kiduga.com’a iade başvurusunda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde başvurunuz kabul edildikten sonra iade edebilirsiniz. Eğer iade edeceğiniz ürün ile 75 tl üzeri kargo bedava kampanyasından yararlanmadıysanız anlaşmalı kargo firması üzerinden iade etmeniz halinde tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti tahsil edilmeyecektir. 75 tl ve üzeri kargo bedava kampanyası dahilinde yaptığınız alışverişin iadesinde anlaşmalı kargo şirketi sizden ücret talep edecektir, aksi takdirde iade işlemi için gerekli kargo gönderimi gerçekleşmez. Yine iade işlemi için kargonuzu anlaşmalı olduğumuz firma haricinde bir kargo firmasında yaparsanız ücret tarafınızdan tahsil edilecektir. Ürünlerin yanı sıra fatura veya iade faturası ve iade formu da gönderilmelidir aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

2) İade edeceğiniz siparişle birlikte size ulaştırılan promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de iade edilmesi gerekmektedir.

3) Ürünler (özellikle diş kaşıyıcılar) ambalajı açılmamış, bozulmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

* Ürünlerde belirtilen yaş aralıkları, tüketiciye fikir vermesi adına tahmini olarak geniş bir aralıkta referans olarak belirtilmiştir.