Kiduga Sessiz Kitap Polar

275.00 TL

250.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

SESSİZ KİTAP POLAR

  • Montessori bilgi hazinesi kullanılarak üretilmiştir. Bebeklerin ve çocukların zihinsel becerilerini ve küçük kas gelişimlerini güçlendirmek için tasarlanan bir ürün grubudur.
  • Montessori kitap olarak tanınan bu ürün grupları okul öncesi dönemdeki çocuklarınız için çok önemli bir ürün olacaktır.
  • Montessori kitapların içeriği çocukların sağlığı en başta tutularak üretilmiştir.
  • Sessiz kitap içerikleri çocukların merakını ve ilgisini çekebilecek etkinlikler tasarlanarak üretilmiştir. Kumaş ve materyal seçimlerinde canlı renkler ve kalite ön plana çıkarılmıştır. Bu sayede çocuklarınız kısa sürede bu oyuncakları çok sevecek ve yanlarından ayırmak istemeyeceklerdir.
  • Kullanılan malzemeler şunlardır; çeşitli düğmeler, ip, %100 pamuklu kumaş ve keçe

Dünya çapında montessori oyuncakları arasında en çok bilinen ürünlerin başında sessiz kitap gelmektedir. Büyük popülerliğe ulaşmış olan montessori kitap serileri okul öncesi dönemdeki çocuklarda gelişim açısından büyük yol ilerleteceklerdir. Sessiz kitap serileri, çocukların küçük kas becerileri gelişimine ve bilişsel gelişimlerine büyük ölçüde destek olacaktır. Okul öncesi dönemde olan çocukların bilişsel gelişimlerini desteklemek onlara ileriki yaşlarında çok fazla yararları olacaktır. Okul öncesi deneyimini iyi geçiren çocuklar ilkokula başladıkları zaman çok daha az problemlerle karşılaştıkları görülmüştür. Küçük kas becerilerinin gelişmesiyle ile ilkokuldaki çocuklarda yazma işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Sessiz kitap polar ile birlikte çocuklar hem keyifle vakitlerini geçirecek hem de küçük kas becerisi ve zihinsel becerilerini geliştireceklerdir.

Quiet Book (Sessiz Kitap) olarak adlandırılan Kiduga kitapları her sayfa çocukların bilişsel ve psikomotor becerilerini geliştirmek, alıştırma yapmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Kitaplar, düğme ilikleme, bağcık bağlama gibi etkinlikler yoluyla çocuğunuzun öz bakım becerileri kazanmasına da olanak sağlar. 

Kiduga Nesli Tükenen Hayvanlar serisi 24 - 72 ay yaş grubu düşünülerek tasarlanmıştır. Bu serideki her kitap içerisinde değişik sayı ve şekillere yer verilmiş, zihinsel becerilerin ve özellikle küçük kas becerilerinin gelişmesi adına eğlenceli etkinlikler oluşturulmuştur. Kiduga’nın bu serisindeki tüm kapak tasarımları nesli tükenmekte olan bir hayvan grubuna yoğunlaşmıştır. Çocukların kişisel gelişimini desteklemenin yanı sıra dünyaya karşı daha bilinçli olmaları istenmiştir

Sessiz Kitap Polar kitabı ile hem eğlenip hem öğrenen çocuğunuza pandalardan bahsetmeyi ihmal etmeyin!

Tüm kitaplar herhangi bir fabrikasyon sürecine girmemiştir, handmade olan ürünlerimizdendir.

Bazı zamanlar kitaplarda kullanılan malzemelerde renk farklılıkları olabilir. Kitaplarımızı geliştirmek için her zaman çalışıyoruz.

Özlem Şahin

Kitaplar

Özlem Şahin

"Kiduga ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sessiz kitap pandayla oğlum o kadar güzel vakit geçiriyor ki o öyle eğlenince ben de çok mutlu oluyorum. Bundan sonra Kiduga sayfasının daimi müşterisiyim. "

montessori kitapsessiz kitapmontessori oyuncakları