Kiduga Sessiz Kitap Roar

275.00 TL

250.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

SESSİZ KİTAP ROAR

  • Montessori felsefesi kullanılarak tasarlanmıştır. Okul öncesi dönemdeki çocukların zihinsel ve küçük kas gelişimlerini arttırmaya yönelik bir ürün grubudur.
  • Montessori kitap olarak da bilinen bu ürün grupları bebekleriniz ve çocuklarınız için çok faydalı olacaktır.
  • Kitapların içeriği çocuklarınızın sağlığı ön planda tutularak hazırlanmıştır.
  • Montessori kitap içerikleri çocukların en kısa sürede ilgisini çekebilecek etkinlikler tasarlanarak yapılmıştır. Kumaş ve materyal seçimlerinde renkler ön plana çıkarılmıştır. Bu sayede çocukların yanlarından ayırmak istemediği oyuncaklardan biri olacaktır.
  • Kullanılan malzemeler, çeşitli düğmeler, ip, pamuklu kumaş ve keçedir.

Montessori oyuncakları arasında en çok bilinen ürünlerin başında sessiz kitaplar gelmektedir. Dünya çapında büyük popülerliğe ulaşan bu montessori kitap serileri okul öncesi dönemdeki çocukların gelişimlerinde büyük öneme sahiptir. Sessiz kitap serileri, çocuklarınızın küçük kas becerileri gelişimine ve bilişsel gelişimlerine büyük destek olacaktır. Okul öncesi dönemdeki çocuklarımızın bilişsel gelişimlerini desteklemek onlara ileriki yaşlarında çok büyük yararları olacaktır. İyi bir okul öncesi deneyimi geçiren çocuklar ilkokula başladıkları zaman çok daha az problemlerle karşılaşacaktır. Küçük kas gelişimlerinin gelişmesiyle ile çocuklar yazma işlemini daha kolay bir şekilde öğreneceklerdir. Sessiz kitap roar birlikte çocuklarınız hem keyifle vakit geçirecek hem de küçük kas ve zihinsel becerini arttıracaktır.

Quiet Book (Sessiz Kitap) olarak adlandırılan kitaplar, Montessori felsefesinden ilham alınarak oluşturulmuştur. Her sayfa çocukların bilişsel ve psikomotor becerilerini geliştirmek, alıştırma yapmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Kitaplar, düğme ilikleme, bağcık bağlama gibi etkinlikler yoluyla çocuğunuzun öz bakım becerileri kazanmasına da olanak sağlar. 

Kiduga Nesli Tükenen Hayvanlar serisi 36 - 72 ay yaş grubu düşünülerek oluşturulmuştur. Her kitap içerisinde sayı ve şekillere yer verilmiş, bilişsel becerilerin ve özellikle küçük motor becerilerin gelişmesi adına etkinlikler oluşturulmuştur. Bu serideki tüm kapak tasarımları nesli tükenmekte olan bir hayvana yoğunlaşarak, çocuğun kişisel gelişimini desteklemenin yanı sıra dünyaya karşı bilinçlenmesini sağlamayı da amaçlamaktadır.

Sessiz Kitap Roar kitabı ile hem eğlenip hem öğrenen çocuğunuza kaplanlardan, özellikle Bengal kaplanlarından, bahsetmeyi ihmal etmeyin!

Tüm kitaplar herhangi bir fabrikasyon sürecine girmeden, el işçiliği ile yapılmaktadır.

Zaman zaman kitaplarda kullanılan malzemelerde renk farklılıkları olabilir.

Özlem Şahin

Kitaplar

Özlem Şahin

"Kiduga ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sessiz kitap pandayla oğlum o kadar güzel vakit geçiriyor ki o öyle eğlenince ben de çok mutlu oluyorum. Bundan sonra Kiduga sayfasının daimi müşterisiyim. "

sessiz kitapmontessori kitapmontessori oyuncakları