Kiduga Sessiz Kitap Wise

275.00 TL

250.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

SESSİZ KİTAP WİSE

  • Montessori bilgi birikimi kullanılarak tasarlanmıştır. Okul öncesi dönemde olanların bilişsel ve motor becerilerini güçlendirmek için tasarlanan bir ürün grubudur.
  • Montessori kitap olarak dünya çapında tanınan bu ürün grupları okul öncesi dönemdeki çocuklar için çok önemlidir.
  • Montessori kitap içeriği çocukların sağlığı önde tutularak üretilmesi sağlanmıştır.
  • Sessiz kitapların içerikleri çocukların merakını ve ilgisini çekebilecek eğlenceli etkinlikler tasarlanarak üretilmiştir. Kumaş ve materyal seçimlerinde kalite ön plana çıkarılmıştır.
  • Kullanılan malzemelerin içeriği; çeşitli düğmeler, ip, %100 pamuklu kumaş ve keçe

Özellikle Avrupa’da montessori oyuncakları arasında en çok bilinen ürünlerin başında sessiz kitap serileri akla gelmektedir. Büyük üne ulaşan montessori kitap çeşitleri okul öncesi dönemdeki çocuklarda gelişim açısından büyük yol almalarını sağlayacaktır. Sessiz kitap ürün grubu, çocuklarda küçük kas becerilerinin gelişimine önemli bir destek olacaktır. Çocukların ve bebeklerin bilişsel gelişimlerini desteklemek onlara ileriki yaşlarında onlara çok büyük yararları olacaktır. Okul öncesi deneyimini güçlü bir şekilde geçiren çocuklar ilkokula başladıkları zaman daha az problemlerle karşılaştıkları görülmüştür. Motor becerilerinin gelişmesiyle ile ilkokuldaki çocuklarda yazma işlemini öğrenmek daha kolay bir şekilde olacaktır. Sessiz kitap wise ile çocuklar hem keyifle vakitlerini geçirmiş olacak hem de küçük kas becerileri güçlü bir şekilde gerçekleşecektir.

Quiet Book (Sessiz Kitap) olarak söylenen Kiduga kitap serilerinde her sayfa çocukların zihinsel ve motor becerilerini geliştirmek, alıştırmalar yapmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Kitaplar, düğme ilikleme, bağcık bağlama gibi etkinlikler ile çocukların özbakım becerilerini güçlendirmektedir.

Kiduga Nesli Tükenen Hayvanlar ürün grubu 24 - 72 ayda olan çocuklar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu seride yer alan her kitap içerisinde değişik sayı ve şekillere yer verilmiştir, zihinsel becerilerin ve özellikle motor becerilerinin gelişmesi adına eğlenceli ve öğretici etkinlikler tasarlanmıştır. Kiduga kitap serilerindeki tüm kapak tasarımları nesli tükenmekte olan bir hayvan grubuna farkındalık için üretilmiştir.

Sessiz Kitap Wise kitabı ile hem eğlenip hem öğrenen çocuğunuza paçalı baykuşlardan bahsetmeyi unutmayın!

Tüm kitaplar herhangi bir fabrikasyon sürecine girmeden üretilmiştir. El yapımı olan ürün gruplarımızdandır.

Bazı zamanlar kitaplarda kullanılan malzemelerde renk farklılıkları olabilir. Kitaplarımızı geliştirmek için her zaman yenilikler yapıyoruz.

Özlem Şahin

Kitaplar

Özlem Şahin

"Kiduga ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sessiz kitap pandayla oğlum o kadar güzel vakit geçiriyor ki o öyle eğlenince ben de çok mutlu oluyorum. Bundan sonra Kiduga sayfasının daimi müşterisiyim. "

Montessori kitapsessiz kitapmontessori oyuncakları