Kiduga Tavşan Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Tavşan Çocuk Maskesi

· Tavşanın en eğlenceli hali için Tavşan Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz.

· Keçe kullanılarak el yapımı olarak yapılmıştır.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygun malzemeler kullanılmıştır.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerindeki klips sayesinde kafa yapısına kolaylıkla uyum sağlar.

· Kesinlikle kimyasal – sentetik malzeme içermez.

Etkin Eğlenme Süreci

Çocukların etkin bir şekilde öğrenmeleri için drama son derece özel bir oyun olarak öne çıkmaktadır. Drama sayesinde çocuğunuz yeni beceriler kazandığı gibi aynı zamanda pek çok kazanım da elde etmektedir. Esasında bir eğitimden çok oynayarak öğrenmeyi içeren bu özel yöntem, son zamanlarda tüm dünyada en sık kullanılan okul öncesi eğitimi olarak geçmektedir.

Çocukların başkaları ile anlaşmasını, kendilerini ifade etmelerini, özgürce düşünebilmelerini, bilişsel açıdan yeni kazanımlar elde etmelerini, çok boyutlu olarak olayları kavrayabilmeleri gibi farklı beceriler kazandıran drama için maske çeşitleri öne çıkmaktadır. Çocuğunuzun hemen farklı bir role bürünmesini sağlayacak Tilki Çocuk Maskesi birbirinden güzel oyunları oynamasını mümkün hale getirirken, bir taraftan da yeni arkadaşlar edinmesine de yardımcı olacaktır. Kendisini maskesi ile daha iyi ifade ederek, başka çocuklar ile daha iyi anlaşabilecek çocuğunuz böylece kendisini ifade etme yeteneğini de geliştirecektir. Bir taraftan da çocuğunuzun hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olacak bu özel maske, en iyi ve yaratıcı oyunlarını da bulması için gerekli şartları ona sağlayacaktır.

Tamamen doğal malzemelerden üretildiği için çocuğunuzun sağlığı için hiçbir zararlı bileşen içermez ve çok uzun süreler dahi yüzünde takılı kalmasına olanak verir. Özellikle sentetik oyuncukların çocuğunuzun başta solunum yolları olmak üzere tüm sağlığı için son derece olumsuz olduğunu bildiğimiz için yapım aşaması ve kullanılan malzemeler açısından hiçbir zararlı bileşen bulunmamaktadır. Bu sayede çocuğunuzun kendi başına en güzel ve sağlıklı oyunları rahat bir şekilde oynamasını sağlayacağınız gibi doğum günü gibi özel partilerde de arkadaşları ile farklı oyunlar kurmasını sağlayabilirsiniz. Bu özelliklerin yanında hayvan sevgisi de kazanmasını sağlayacak özel maskesi, hayvanlara daha sevimli ve empati ile yaklaşmasına neden olacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

MaskelerTavşan Maskesihayvan maskeleriel yapımıçocuk maskesi