Kiduga Tilki Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Tilki Çocuk Maskesi

· Çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesi için Tilki Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz.

· Keçeden el yapımı yöntemler ile üretilmiştir.

· Kiduga tarafından üretimi Türkiye’de yapılmıştır.

· Tamamen sağlık koşulları için uygun malzemeye sahiptir.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerindeki klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde takılmaktadır.

· Kimyasal malzemeleri kesinlikle içermemektedir.

Eğlenceli Tilki

Çocuğunuza hayvan sevgisi kazandırmak başta olmak üzere onların hayal dünyalarını genişleten ve yaratıcı oyunlar oynamalarını sağlayan maske çeşitleri tamamen doğal içeriğe sahip oldukları için sağlık koşulları açısından da en iyi oyuncaklardan birisi olarak öne çıkıyor.

Tilki Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuz çok farklı oyunlar oynayabilir, arkadaşları ile eğlenebilir ve en önemlisi drama etkinlikleri yaparak ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesini sağlayabilir. Çocukları etkin bir öğrenme sürecinde tutmayı amaçlayan drama eğitimi, çocuğunuzun aktif olmasını, kendi başına ifade edemediklerini dile getirmesini, ezber yerine doğaçlama bir şekilde davranması gibi pek çok olumlu özelliği barındırmaktadır. Drama, okul öncesi eğitimi için de en yararlı eğitimlerden birisidir.

Çocuğunuz bu eğitimi bir oyun gibi algıladığı için onun açısında da önemli olan dramada tecrübelerini geliştirebilir, paylaşmaya öğrenir, başkalarının gözünden yaşama bakmaya kavuşur, isteklerini daha iyi bir şekilde ortaya koyar ve sorunlara pratik çözümler üretebilmektedir. Böylesi olumlu özellikleri ile drama eğitimi çocuğunuz için oldukça hayati öneme sahip bir etkinlik – oyun olarak öne çıktığını bildiğimiz için özel olarak tasarladığımız bu maske sayesinde çocuğunuza harika bir hediye verebilirsiniz.

Özel tasarımı sayesinde dilediği her yerde rahatlıkla kullanmaya uygun bu özel maske, hayvan korkusunu yenmesini sağlayacağı gibi çocuğunuza hayvan sevgisi de aşılayarak onun diğer canlılara karşı merhametli olmasını sağlayacaktır. Bunun yanında doğum günleri gibi özel partilerde ortamın renklenmesini ve çocuğunuzun arkadaşları ile daha çok eğlenmesini sağlayacak maske, her koşulda çocuğunuzu merkeze alarak aktif bir şekilde oyun oynamasını sağlamaktadır. Hayal gücünün gelişimine de katkı sunan maske, onun her an yeni oyunlar kurgulayarak, oynadığı oyunların listesini de genişletmesine yardımcı olarak kendisiyle geçirdiği zamanın daha nitelikli olmasına yol açacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Tilki MaskesiMaskelerel yapımıhayvan maskeleriçocuk maskeleri