Kiduga Timsah Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Timsah Çocuk Maskesi

· En vahşi hayvanları bile tatlı hale getiren Timsah Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir hediye verebilirsiniz.

· El yapımı olarak keçeden üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de imal edilmektedir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygundur.

· 24 x 32 cm ölçülerindedir.

· Üzerindeki klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde durabilmektedir.

· Kimyasal malzeme kesinlikle içermemektedir.

Sevimli Timsah

Çocuğunuzun sağlıklı bir gelişim göstermesi için drama etkinliklerinin büyük önemi bulunmaktadır. Özellikle okul öncesi eğitim için sıklıkla tercih edilmektedir çünkü çocuklarda işbirliği becerisinin gelişimi, sosyal gelişimi, sorunları çözme gelişimi konularda çok faydalı olan bir yöntemdir. Drama sayesinde oyunlarına aktif olarak katılabilmekte, farklı canlıların kılığına girerek hem hayal dünyasını genişletmekte hem de ince ve kaba motor becerilerinin daha iyi gelişmesini sağlamaktadır.

Duygu ve düşünceleri çoğu zaman açıktan ifade edemeyen çocuklar, oyunlar ile kendi duygularını rahat bir şekilde ifade eder hale gelmektedirler. Ancak oyun seçimi çocuğun gelişimine uygun şekilde yapılması gerekmektedir, başka bir deyişle onu destekleyecek ve duygu ve düşüncelerini ifade edecek oyunlar seçilmelidir.

Drama yani rol yapma oyunu da çocuğunuzun kendisini ifade etmesi için harika bir fırsattır. Bu sayede çocuğunuz kendisini çok daha iyi bir şekilde ifade etmekte ve normalden daha fazla katılımcı olmaktadır. Ancak iyi bir drama etkinliği için onun rolüne bürünmesini sağlayacak malzemeler büyük önem taşımaktadır. Maske çeşitleri arasında sevimliliği ile öne çıkan Timsah Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuzun aktif bir drama oynamasına ve kendisine de özel bir oyun bulmasını sağlayabilirsiniz. Maskesi ile hayal dünyasını genişleterek oynayacağı oyunlar sayesinde motor becerilerini geliştireceği gibi aynı zamanda başka çocuklar ile daha rahat iletişim kurarak, yeni arkadaşlıklar da edinebilecektir.

Normal koşullarında vahşi ve korkutucu olabilen hayvanların bile sempatik çizimleri sayesinde en tatlı bir şekilde çocuğunuza göstererek hayvan sevgisi de vermeyi amaçlayan bu özel maske, tamamen el yapımı ve doğal içeriğe sahip olduğundan ötürü de çocuğunuz için hiçbir zararlı bileşen içermemektedir. İstediği her yerde kullanıma uygun olan maskesi ile çocuğunuz çok keyifli zamanlar geçirecek.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Timsah MaskesiMaskelerel yapımıhayvan maskeleriçocuk maskeleri