Kiduga Zebra Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Zebra Çocuk Maskesi

· Çocuğunuz için eğlenceli ve öğretici bir maske için Zebra Çocuk Maskesi tercih edebilirsiniz!

· El yapımı olarak keçeden imal edilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Sağlık koşulları için tamamen uygun malzemeler kullanılmaktadır.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerinde yer alan klips sayesinde kafa yapısına uygunluk gösterir.

· Kesinlikle kimyasal malzeme içermemektedir.

Zebra Olmanın Eğlenceli Hali

Çağdaş eğitim yaklaşımları için çocukların eğlenerek öğrenmeleri büyük öneme sahiptir. Bunu sağlayacak en büyük etmen ise oyun oynamalarıdır. Oyun oynayarak hayal dünyalarını ve motor becerilerinin gelişimini sağlarlar. Aynı zamanda oyunlar onların kendilerini daha rahat ifade etmelerine, empati yapabilmelerine ve başka çocuklar ile de daha etkili bir iletişim kurma becerisi kazanmasına yardımcı olurlar. Oyunlar arasında ise rol yapmanın yani dramanın büyük önemi bulunur. Drama, çocuğun kendisini özgürce ifade edebileceği, işbirliği yapabileceği, başkalarına karşı saygılı olması gerektiğini kendisine göstermek açısından oldukça önemli bir eylemdir. Eğitim yöntemi olarak sıklıkla kullanılmaktadır çünkü çocuğun eğlenerek öğrenmesini, başka bir deyişle oyun oynayarak becerilerini geliştirmesini sağlamaktadır.

Özellikle dramalar için son derece önemli olan maske çeşitleri çocuğunuzun gelişimi üzerinde büyük etkiye sahiptir. Tamamen doğal malzemeden yapılmış Zebra Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuza harika bir hediye verebilir ve onun mükemmel zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Hayal dünyasını ve drama yeteneğini geliştirecek bu özel maske her ortamda rahatlıkla kullanılması için dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Evde, okulda, parkta ya da sokaklar başta olmak üzere doğum günü gibi partilerde de kolaylıkla kullanılabilmektedir. Klips yapısı sayesinde çocuğunuzun kafa yapısına kolay bir şekilde uyum gösterir ve böylece birbirinden eğlenceli zamanları geçirmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda hayvan sevgisi de kazanmasına yardımcı olan bu sevimli maske, çocuğunuzun hayvanlardan korkmasının önüne geçerek, onun hayvanlara karşı daha şefkatli ve sevgi dolu olmasına yardımcı olur. Tüm bu özellikleri ile çocuğunuzun harika zamanlar geçirmesi için tercih edeceğiniz maske el yapımı olması sayesinde de çok uzun süreli kullanımlara uygundur. Özellikle okul öncesi eğitim için kullanacağınız drama etkinliklerinde bu özel maskeler büyük yarar sağlayacaklardır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Zebra MaskesiMaskelerel yapımıhayvan maskeleri