Kiduga Zürafa Çocuk Maskesi

60.00 TL

45.00 TL

Ürün sepete başarıyla eklendi. Sepete git

Tükendi 😢

Son 1 ürün!

Sayılı ürün

Stokta mevcut

Zürafa Çocuk Maskesi

· Çocuğunuz için harika bir hediye almak istiyorsanız Zürafa Çocuk Maskesi tam ona göre!

· El yapımı olarak keçe kullanılarak üretilmiştir.

· Kiduga tarafından Türkiye’de üretilmiştir.

· Sağlık koşullarına tamamen uygun malzeme kullanılarak yapılmıştır.

· 24 x 32 cm boyutlarındadır.

· Üzerindeki klips sayesinde kafa yapısına uygun şekilde takılabilmektedir.

· Hiçbir şekilde kimyasal madde içermez.

Çocuğunuzun En Eğlenceli Hali

Kiduga tarafından özel olarak sunulan Zürafa Çocuk Maskesi sayesinde çocuğunuz ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Tamamen doğal malzemelerden yapılan bu özel maske çocuğunuzun hayal gücünü ve drama yeteneğini kazandırmak için büyük avantaj sağlayacaktır. Çocuğunuzun drama yeteneğini geliştirmesi ise onun motor becerileri üzerinde doğrudan etki sunacaktır.

Drama becerilerini geliştirerek topluluk önünde konuşma becerisini geliştirebilir, takım çalışmasını öğrenebilir, empati duygusunu geliştirebilir ve özellikle farklı canlıların gözünden dünyaya bakmayı öğrenebilir. Çocuklar empati büyük önem taşıdığı için drama etkinlikleri onun başka canlıların gözünden dünyaya bakmasını sağlamaları açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Kendisini maskesi sayesinde farklı birisi olarak görmesini sağlayacak bu özel maske, onun için kendi dünyasını ve hikayesini yaratmasını olanaklı hale getirecektir.

Tamamen doğal şekilde yapıldıkları için maske çeşitleri aynı zamanda sağlığı için de hiçbir zarar taşımazlar. Böylece istediği her an maskesini kullanarak büyük bir kolaylık ile istediği her oyunu rahatlıkla oynayabilir. Maskesi ayrıca nefes almasını da engellemeyerek ergonomik tasarımı ile rahat şekilde nefes almasını sağladığı için istediği süreler boyunca maskesini kullanabilir.

Drama etkinliklerinin yanında doğum günleri, partiler, sokakta oynama gibi farklı alanlarda da rahatlıkla kullanabileceği maskesi çocuğunuzu daha sevimli bir hale soktuğu gibi aynı zamanda da daha kolay arkadaş bulmasına yardımcı olabilecektir. Dilerseniz arkadaşları için de bu maskeler alarak, birlikte asla sonu gelmeyecek oyunlar oynamalarına yardımcı olabilir, onların oynarken hayal dünyalarını da geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Günümüz çocuk eğitimi yaklaşımlarına uygun şekilde tasarlanmış bu maskeler aynı zamanda hayvan sevgisi kazandırmak için de kullanılabilir. Hayvanların en tatlı hallerinin üzerlerinde tasarım yapıldığı için hayvanlardan korkmamayı ve onları sevmesi gerektiğini de anlaması için bu eğlenceli maskeler ideal olacaktır.

Gülşah Yıldırım Biçer

Maskeler

Gülşah Yıldırım Biçer

"Kiduga'nin birbirinden guzel rengarenk karakterlerine bayildik. Çocuklarin bu maskelerle eglenceli zamanlar gecirmemesi imkansiz. Sizi tanidigimiz icin cok sansliyiz Kiduga ailesi. "

Zürafa MaskesiMaskelerhayvan maskeleriçocuk maskesi